Domki ogrodowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
  1. 1 100 zł
    UVP 1 279 zł
    (73)
  2. 1 100 zł
    UVP 1 789 zł
    (75)

Metalowe domki na narzędzia do Twojego ogrodu!

Nawet w niedużym ogródku potrzebne jest zazwyczaj wiele narzędzi służących do jego systematycznej uprawy. Trudno jednak, niezależnie od tego czy mieści się tuż przy domu, czy może na odległej działce, trzymać je na zewnątrz. To nie tylko nieestetyczne, ale przede wszystkim – nie służy utrzymywaniu większości ogrodowych narzędzi w dobrym stanie. Większość spośród nich posiada przynajmniej w części metalowe elementy, które prędzej czy później ulegają korozji. W przeciwieństwie do domków narzędziowych blaszanych, zabezpieczonych fabrycznie przed szkodliwym wpływem licznych i różnorodnych czynników atmosferycznych. W naszym klimacie oddziałują na nie zarówno upały, jak i mrozy, wilgoć i wiatr oraz szereg innych nie zawsze korzystnych elementów charakterystycznych dla wszystkich czterech pór polskiego roku. Blaszane domki o niewielkiej powierzchni pomieszczą wszystkie podstawowe sprzęty używane w przeciętnym polskim ogródku, a często – nawet znacznie więcej. W domku o podstawie ponad 2 metry na ponad metr zmieści się i taczka, i kosiarka, i grabie i wiele, wiele innych.

Zielone domki narzędziowe do ogrodu

Do zielonego ogrodu – zielone domki. Ten kolor bardzo dobrze komponuje się z otoczeniem, bez względu na to, czy wiosna jest w rozkwicie a wokół kipi aż od bujnej roślinności, czy jest to jesienna plucha. Zielone domki na narzędzia łatwiej także zakamuflować w rogu ogrodu, albo za wysokimi krzewami. Kiedy jednak są one bardziej widoczne – kolor ten nie razi tak bardzo w ogródku, jak byłoby to w przypadku domków na narzędzia w innych kolorach. Zielone <b>domki ogrodowe narzędziowe</b> nie wymagają szczególnej konserwacji. Są przy tym stabilne i pojemne. Solidne domki z profesjonalnie zabezpieczonej blachy posłużą przez wiele sezonów. Do wyboru są dwa podstawowe warianty zielonych domków na narzędzia od tectake.pl: z prostym i z lekko spadzistym dachem. Oprócz domków w kolorze zielonym polecamy także ich warianty w innych neutralnych barwach, jak na przykład: czarny czy szary. Takie niewielkie domki narzędziowe, dopasowane kolorystycznie do otoczenia, są już niemal standardem zarówno w przypadku małych, przydomowych ogródków miejskich, jak i dużych ogrodów, na jakie można pozwolić sobie choćby na terenach wiejskich.

Ocynkowane małe domki narzędziowe

Takie budki na narzędzia są stosunkowo proste w montażu i osoba, która na co dzień zajmuje się pracami typu majsterkowanie oraz prace ogrodnicze nie powinna mieć z tym trudności. Z montażem blaszanego domku poradzi sobie także mniej doświadczony fachowiec. Ponadto – domki te posiadają możliwość zamontowania kłódki. Co prawda włamania do budynków mieszkalnych są zapewne bardziej atrakcyjne dla potencjalnych złodziei, niż do ogrodowego składziku na grabie itp., jednak i ogrodowe narzędzia jakąś wartość posiadają i zrozumiałe jest, że chcemy je zabezpieczyć. Takie małe <b>domki narzędziowe metalowe</b> nie wymagają jednak większych zabezpieczeń, które zazwyczaj nie kalkulują się w ich przypadku. Te domki ochronią przed deszczem i wiatrem, ale także – posiadają otwory wentylacyjne, aby zapewniona była wewnątrz odpowiednia cyrkulacja powietrza. Przede wszystkim jednak nasze domki powstały z solidnej blachy ocynkowanej, która bardzo skutecznie chroni przed różnymi, wymienionymi pokrótce powyżej niespodziankami ze strony nieokiełznanej przyrody. Wszelkie elementy z ocynkowanej blachy są zatem obecnie bardzo pożądane i mile widziane zarówno w ogrodach, jak i na zewnętrznych częściach budynków itp. O jej skuteczności świadczyć może popularność wykonywania z ocynkowanej blachy na przykład solidnych i trwałych rynien!

Do ogrodu i ogródka

Takie małe domki narzędziowe są na tyle niewielkie, że znajdują swoje miejsce nawet w bardzo malutkich ogródkach, a przecież narzędzia są potrzebne w ogrodzie bez względu na jego rozmiary. Jeżeli nie masz jeszcze na działce swojego małego domu letniskowego, zainwestuj najpierw chociaż w domek na narzędzia, dzięki czemu nie będzie potrzeby wożenia do swojego odległego ogródka za każdym razem wielu praktycznych i potrzebnych przedmiotów. Tych do pracy, jak i do działkowej rekreacji.