Domki narzędziowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 485 zł
  UVP 984 zł
  (59)
 2. 485 zł
  UVP 1 029 zł
  (71)
 3. 905 zł
  UVP 1 479 zł
  (80)

Szafki narzędziowe do ogrodu - dobre miejsce na Twój ekwipunek

Każdy kto ma ogród wie, że wymaga on wiele pracy i cierpliwości. Żeby utrzymywać ogród w atrakcyjnej i zdrowiej formie trzeba mieć nie tylko mnóstwo chęci, ale przede wszystkim odpowiednie narzędzia. Zaczynając od prostych, takich jak grabie czy motyka, a kończąc na specjalistycznych urządzeniach pokroju podkaszarki i sekatora akumulatorowego, każde urządzenie musi być przechowywane w bezpiecznym dla siebie miejscu. Problem ten rozwiązują duże szafki narzędziowe do ogrodu. Ich wysokość może przekraczać nawet dwa metry, co sprawia, że zmieszczą się w niej nawet najdłuższe narzędzia pokroju łopaty czy wideł. Szafki narzędziowe do ogrodu to także duża oszczędność czasu i sił. Zamiast za każdym razem chodzić po nowe narzędzia do domu lub garażu, wszystkie z nich trzymasz w ogrodowej szafie. Spraw sobie własne miejsce dla Twoich narzędzi ogrodowych!

Jak wybrać najlepszy szafy ogrodowe z dachem?

Ciekawa aranżacja ogrodu stanowi bardzo trudne wyzwanie nie tylko dla wielu projektantów, ale także zwykłych ludzi chcących urządzić swój własny kąt na świeżym powietrzu. Jednym z kluczowych elementów przy takim planowaniu jest bez wątpienia trafne dobranie szafy ogrodowej. Pełni ona rolę nie tylko estetyczną, ale też funkcjonalną dlatego należy połączyć ze sobą te dwie rzeczy. Ważną rzeczą jest materiał, z którego wykonana jest szafka. Eleganckie i zaimpregnowane drewno zapewni dobry wygląd i wieloletnią wytrzymałość. Spadzisty dach obity papą bitumiczną usunie natomiast z powierzchni szafy nadmiar wody chroniąc ją przed przemoknięciem. Kolejnym aspektem jest też rozmiar szafy ogrodowej. Dla osiągniecia przytulnego efektu lepsza będzie kompaktowa szafa dosięgająca mniej więcej do pasa, lecz w przypadku posiadania dużej ilości narzędzi warto rozważyć większe warianty

Drewniane szafy ogrodowe - doskonały mebel do każdego ogrodu

Dla każdego posiadacza choć małego skrawka zieleni jednym z kluczowych zagadnień jest właściwe, a zarazem estetyczne przechowywanie akcesoriów ogrodniczych, takich jak grabie, szpadel czy motyka. Szafy ogrodowe to wdzięczna i pomysłowa przestrzeń do przechowywania, nawet jeśli posiadasz miejsce na takie akcesoria np. w garażu, ale nie chcesz za każdym razem po nie chodzić. Krótko mówiąc – w szafie, stanowiącej podręczny „składzik” masz wszystko zawsze pod ręką. Estetyczny i uniwersalny design powodują, że taka szafa oprócz miejsca na przechowywanie, stanowić może jednocześnie ozdobę ogrodu, tarasu czy balkonu urządzonego w dowolnym stylu. Szafy ogrodowe mogą być wykonane np. z metalu czy tworzywa sztucznego, ale najbliższe naturze pozostają szafki drewniane.

Szafy ogrodowe na narzędzia - bezpieczny mini garaż w Twoim ogródku

Narzędzia ogrodowe są niekiedy bardzo delikatne przy czym często mają też dużą wartość. W kontekście pielęgnacji ogrodu dbanie o nie stanowi duży priorytet, a przecież zagrożenia przyjść mogą z każdej strony. Narzędzia nie tyko niszczą się podczas pracy, ale także są narażone na zmienną pogodę, która nie raz zaskakuje wszystkich śniegiem lub deszczem. Ponadto, są one narażone na konfrontację z ciekawskimi zwierzętami przemierzającymi w nocy ogród, lub spotkanie z ludzkim intruzem, chcącym je sobie przywłaszczyć. Aby uniknąć takiego obrotu spraw warto wyposażyć się szafę ogrodową na narzędzia. Szafy te zapewniają narzędziom bezpieczeństwo, chroniąc je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i oczami chciwych przechodniów. Drzwi szaf ogrodowych zamykane są przy użyciu metalowych zasuw, przymocowanych śrubami do drewnianych powierzchni. Możesz więc spać spokojnie bez obaw o Twoje ulubione narzędzia!

Stoły ogrodowe z szafką - do czego służą?

Majsterkowicze mają swoje stoły warsztatowe pod dachem, a zapaleni ogrodnicy na świeżym powietrzu. Stoły ogrodowe z szafką są niczym innym jak centrum Twojej ogrodowej pracy. Są one w pełni przystosowane do funkcjonowania na zewnątrz. Wielofunkcyjne stoły ogrodowe z szafką zapewniają wysoki komfort prac ogrodowych, począwszy od przygotowań aż do sprzątania. W dolnych partiach stołu znajduje się obszerna przestrzeń magazynowa na wszelkie narzędzia i akcesoria ogrodowe, a także takie przeznaczone na grilla. Blat natomiast ma szczególny charakter - służy on głównie do przesadzania roślin. Z tego względu cały pokryty jest ocynkowaną blachą, do której nie przywierają zabrudzenia. Po udanym procesie przesadzania można z łatwością oczyścić stół z pozostałych grudek ziemi, pozostawiając go błyszczącym. W okresie letnim, dzięki metalowej powierzchni, stół nada się także do przygotowania dań grillowych