Artykuły polerskie

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Strona:
  1. 1
  2. 2
Strona:
  1. 1
  2. 2

Polerki z akcesoriami przywrócą dawny blask

Jeśli pragniesz przywrócić lakierowi na Swoim aucie pierwotny blask, potrzebujesz polerki wraz z odpowiednim wyposażeniem. Polerka to maszyna z napędem elektrycznym, do której mocuje się wirujące tarcze polerskie. Polerki sprzedawane są zazwyczaj w zestawie z tarczą polerską wykonaną z twardego filcu oraz miękką wielowarstwową tarczą płócienną. Ostatnia służy do tego, aby podczas rotacji nanosić wosk polerski, przez co szlifowana powierzchnia stanie się ponownie gładka jak lustro i błyszcząca. Dodatkowo podczas obróbki polerką metal zyskuje ochronę przed rdzą. W przypadku polerek rotacyjnych przeznaczonych dla użytkowników domowych przeważnie wykorzystuje się elastyczne tarcze oscylacyjne oraz taśmy. Na rynku dostępne są także nasadki polerskie oraz adaptery montowane do wiertarek.

Polerka oscylacyjna - idealna dla początkujących

Polerki oscylacyjne nie posiadają wymuszonego układu napędowego. Porusza się jedynie tarcza, do której przymocowany jest pad. Z tego względu polerka mimośrodowa doskonale leży w ręce i pozwala osobom początkującym szybko opanować technikę polerowania.

Polerowanie? – to proste!

Nałóż odrobinę politury na obrabianą powierzchnię i ustaw na polerce właściwą liczbę obrotów – z reguły na początku w zupełności wystarczająca jest niska prędkość obrotowa. Aby uniknąć rozprysków należy najpierw ustawiać urządzenie przy metalu a dopiero później włączać. Początkowo należy rozprowadzać politurę delikatnie nie naciskając na powierzchnię i ustawiać polerkę prosto. Co ważne, pad powinien pokrywać uprzednio polerowaną powierzchnię zawsze mniej więcej do połowy. Następnie należy stopniowo zwiększać nacisk i liczbę obrotów, aby optymalnie wtłoczyć politurę w metal. Pod koniec należy stopniowo zmniejszać nacisk i liczbę obrotów. Jeszcze jedna wskazówka: polerkę odrywamy od metalu dopiero wtedy, gdy zupełnie przestanie pracować. Szeroki wachlarz odpowiednich akcesoriów polerskich znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 3-4 dni robocze (poniedziałek – piątek)
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 12:00 w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: PayPal, Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.