Łóżeczka turystyczne

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Łóżeczka turystyczne

Nowocześni rodzice coraz częściej decydują się na podróżowanie nawet z bardzo małym dzieckiem. Planując wyjazd z maluszkiem, warto jak najlepiej się do niego przygotować i zadbać o maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo dziecka. Pomocnym rozwiązaniem są łóżeczka podróżne dla dzieci, których zaletą jest łatwe składanie i znaczna oszczędność miejsca. Po złożeniu, łóżeczko podróżne łatwo można zapakować do swojego samochodu. Stabilna rama oraz materacyk łóżeczka dbają o to, aby dziecko mogło wygodnie i bezpiecznie spać.

Jak wybrać odpowiednie łóżeczko turystyczne?

Przy wyborze łóżeczka turystycznego kluczowa jest jego jakość wykonania, trwałość oraz rozwiązania zapewniające bezpieczne użytkowanie. Łóżeczka podróżne dla dzieci marki tectake charakteryzują się mocną, a zarazem lekką konstrukcją, prostym mechanizmem składania oraz wytrzymałą i stabilną ramą. Dobrze przemyślane rozwiązania zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Łóżeczka turystyczne z oferty sklepu TecTake posiadają kółka z blokadą, które ułatwiają transport i zapobiegają przesuwaniu się. Praktycznym rozwiązaniem są boki wykonane z oddychającej siateczki, przez którą rodzice mogą swobodnie obserwować swoją pociechę i regularnie sprawdzać, czy nie dzieje się nic niepokojącego.

Nowoczesne łóżeczka turystyczne dla dzieci w różnych kolorach

Wygodne i bezpieczne łóżeczko podróżne sprawdzi się w wielu sytuacjach – podczas pierwszych wyjazdów z dzieckiem, wakacji czy też odwiedzin u dziadków. Świetnie spełniają swoje zadanie również jako kojec dla malucha. Kładąc dziecko w łóżeczku turystycznym masz pewność, że jest ono bezpieczne i może w spokoju bawić się, odpoczywać i spać. W przeciwieństwie do tradycyjnych łóżeczek, produkty te nie posiadają twardych, nieosłoniętych elementów, w które mógłby się uderzyć maluszek. Ich dodatkową zaletą jest łatwość utrzymania w czystości – dzięki nylonowemu pokryciu, czyszczenie łóżeczka jest szybkie i nie wymaga użycia żadnych specjalnych środków. Łóżeczka turystyczne są bezpieczne dla niemowląt oraz dzieci do około 36 miesiąca życia. W zależności od indywidualnych upodobań, można wybrać jeden z wielu dostępnych wariantów kolorystycznych. Niektóre modele posiadają dodatkowo w zestawie matę służącą do przewijania niemowląt.

Lekkie łóżeczko turystyczne – idealne na co dzień i w podróż

Łóżeczka turystyczne dla dzieci są praktycznym i bezpiecznym rozwiązaniem, które docenia coraz szersze grono rodziców. Montaż i demontaż łóżeczka nie zajmuje wiele czasu, dzięki czemu bez problemów można zabrać je ze sobą w każde miejsce. Dzięki specjalnemu łóżeczku, nie musisz się martwić o wygodę i bezpieczeństwo dziecka podczas rodzinnych wyjazdów i wakacji. Nasze łóżeczka podróżne charakteryzują się przyjazną dla dziecka kolorystyką i wzornictwem, dzięki czemu błyskawicznie zdobywają sobie sympatię wśród najmłodszych użytkowników. Łatwe w montażu, transporcie i w pielęgnacji łóżeczko turystyczne bez wątpipenia przyda się w każdym domu, w którym są małe dzieci.