Leżaki

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Funkcja składania
  1. nie składany
  2. składany

Ciesz się urokami lata – teraz na Twoim ulubionym leżaku

Od pokoleń znane jest twierdzenie o dobroczynnym działaniu promieni słonecznych. Słońce wzmaga produkcję witaminy D, łagodzi podrażnienia skóry i sprawia, że uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Wyposażeni w olejek do opalania z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy, możemy zażywać kąpieli słonecznych. Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego możesz zaopatrzyć się w wygodny leżak, który uprzyjemni nam spędzania chwil na świeżym powietrzu. Oferujemy wiele praktycznych rozwiązań, które zadowolą każdego.

Czym charakteryzuje się dobry leżak?

Wysokiej jakości leżaki dają się w kilka chwil i w łatwy sposób rozłożyć i złożyć. Jest to niezwykle ważna cecha, ponieważ chcesz odpoczywać, a nie siłować się z konstrukcją, która stawia opór. Do produkcji leżaków wykorzystuje się najczęściej aluminium, polirattan, drewno oraz różnego rodzaju tkaniny. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w koła, podłokietniki lub daszki nad głową. Osobom, które szczególnie cenią sobie komfort, polecamy rozwiązania z regulowanym oparciem i miękkimi podłokietnikami.

Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie leżaka?

Twój nowy leżak musi być dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Należy zwrócić szczególnie uwagę na to, czy leżak jest co najmniej 10 cm dłuższy niż wzrost osoby wypoczywającej. Również szerokość odgrywa istotną rolę – ponieważ większa szerokość gwarantuje lepszą stabilność. Polecamy modele, które charakteryzują się szerokością co mniej 65 cm. Osobom, które miewają problemy z kolanami, sugerujemy leżaki o wysokości co najmniej 40 lub 50 cm. Rozwiązanie to pozwoli na mniejsze obciążanie kolan w czasie wstawania z leżaka niż w przypadku modeli niskich. Kupując leżak należy również zwrócić uwagę na jego dopuszczalne obciążenie – aspekt ten jest niezwykle ważny, jeśli osoba korzystająca charakteryzuje się ponadprzeciętną wagą lub z leżaka chce jednocześnie korzystać więcej niż jedna osoba.
Nasza sugestia: w ofercie posiadamy również podwójne leżaki, które zapewniają optymalny komfort wypoczynku we dwoje.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.