Leżaki

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 419 zł
  UVP 894 zł
  (89)
 2. 229 zł
  UVP 444 zł
  (88)
 3. 209 zł
  UVP 354 zł
  (89)
 4. 549 zł
  UVP 1 164 zł
  (83)
 5. 414 zł
  UVP 799 zł
  (82)

Ciesz się urokami lata – teraz na Twoim ulubionym leżaku

Od pokoleń znane jest twierdzenie o dobroczynnym działaniu promieni słonecznych. Słońce wzmaga produkcję witaminy D, łagodzi podrażnienia skóry i sprawia, że uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Wyposażeni w olejek do opalania z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy, możemy zażywać kąpieli słonecznych. Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego możesz zaopatrzyć się w wygodny leżak, który uprzyjemni nam spędzania chwil na świeżym powietrzu. Oferujemy wiele praktycznych rozwiązań, które zadowolą każdego.

Czym charakteryzuje się dobry leżak?

Wysokiej jakości leżaki dają się w kilka chwil i w łatwy sposób rozłożyć i złożyć. Jest to niezwykle ważna cecha, ponieważ chcesz odpoczywać, a nie siłować się z konstrukcją, która stawia opór. Do produkcji leżaków wykorzystuje się najczęściej aluminium, polirattan, drewno oraz różnego rodzaju tkaniny. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w koła, podłokietniki lub daszki nad głową. Osobom, które szczególnie cenią sobie komfort, polecamy rozwiązania z regulowanym oparciem i miękkimi podłokietnikami.

Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie leżaka?

Twój nowy leżak musi być dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Należy zwrócić szczególnie uwagę na to, czy leżak jest co najmniej 10 cm dłuższy niż wzrost osoby wypoczywającej. Również szerokość odgrywa istotną rolę – ponieważ większa szerokość gwarantuje lepszą stabilność. Polecamy modele, które charakteryzują się szerokością co mniej 65 cm. Osobom, które miewają problemy z kolanami, sugerujemy leżaki o wysokości co najmniej 40 lub 50 cm. Rozwiązanie to pozwoli na mniejsze obciążanie kolan w czasie wstawania z leżaka niż w przypadku modeli niskich. Kupując leżak należy również zwrócić uwagę na jego dopuszczalne obciążenie – aspekt ten jest niezwykle ważny, jeśli osoba korzystająca charakteryzuje się ponadprzeciętną wagą lub z leżaka chce jednocześnie korzystać więcej niż jedna osoba.
Nasza sugestia: w ofercie posiadamy również podwójne leżaki, które zapewniają optymalny komfort wypoczynku we dwoje.