Stoły trymerskie i groomerskie dla psa

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Stoły trymerskie

Salony piękności dla psów cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem wśród właścicieli domowych czworonogów. Na wyposażenie salonu groomerskiego składa się między innymi wanna do kąpieli dla czworonożnych klientów salonu, maszynki oraz nożyczki do strzyżenia, szczotki, grzebienie, a także szereg innych akcesoriów do pielęgnacji sierści. Podstawowym elementem niezbędnym do pracy psiemu fryzjerowi jest stół groomerski, który powinien być stabilny, a jednocześnie lekki, aby jego przenoszenie nie sprawiało większych problemów. Sprawdzonym rozwiązaniem są uniwersalne stoły groomerskie z regulowanymi wysięgnikami, które dostępne są w tym dziale naszego sklepu. Umożliwiają one optymalne dopasowanie do rozmiaru czworonoga. Znakomicie sprawdzają się przy strzyżeniu psów różnej wielkości, kotów oraz innych zwierząt domowych.

Przenośne stoły groomerskie dla profesjonalistów

Sprawna i wygodna praca w salonie groomerskim nie byłaby możliwa bez odpowiedniego, solidnego oraz trwałego wyposażenia. Przenośne stoły groomerskie doskonale sprawdzą się w salonach piękności dla zwierząt, jak również w gabinetach weterynaryjskich, gdzie znajdują zastosowanie przy badaniu psów i kotów. Ze względu na niewielką wagę i składaną konstrukcję, mogą być również używane przez mobilnych groomerów, którzy odwiedzają swoich czworonożnych klientów w ich domach. Przenośny stół groomerski jest łatwy i szybki w montażu, dzięki czemu sprawdzi się w każdym miejscu.

Jaki wybrać stół groomerski?

Nie wszystkie psy i koty lubią różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, dlatego czasami mogą być niespokojne podczas strzyżenia. Profesjonalne stoły trymerskie są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić zwierzęciu bezpieczeństwo podczas wszelkich czynności pielęgnacyjnych. W zależności od modelu, stoły posiadają jedną lub dwie smycze, które chronią zwierzę przed urazami. Dodatkowo dobrej jakości stół groomerski powinien być wyposażony w antypoślizgową, odporną na uszkodzenia powierzchnię, która zapobiegnie ślizganiu się czworonoga. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest zdejmowany i regulowany wysięgnik, który pozwoli łatwo dopasować stół do aktualnie obsługiwanego, czworonożnego klienta. Niektóre modele stołów groomerskich posiadają dodatkowe udogodnienie w postaci pojemnego, wyjmowanego kosza, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich potrzebnych przyborów. Przy wyborze stołu trymerskiego warto również zwrócić uwagę na to, czy został wykonany z mocnych i wytrzymałych materiałów, które zapewnią mu długotrwałą użyteczność.

Skompletuj solidne wyposażenie do swojego salonu dla zwierząt

Profesjonalne wyposażenie salonu groomerskiego pozwoli usprawnić codzienną pracę fryzjera dla zwierząt i zadbać o bezpieczeństwo czworonogów podczas każdego zabiegu pielęgnacyjnego. Stoły trymerskie firmy dostępne w sklepie TecTake to skrupulatnie zaprojektowane, solidne produkty, których nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnego salonu groomerskiego. Mocne i funkcjonalne stoły trymerskie zadbają o komfort i bezpieczeństwo każdego czworonoga podczas strzyżenia.