Namioty

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Namiot – Twój mobilny dom na łonie natury

Kemping to bardzo popularna, rodzinna forma spędzania urlopu, w czasie której bezpośrednie obcowanie z przyrodą stanowi główną atrakcję zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór wysokiej jakości namiotów rodzinnych, namiotów samorozkładających i typu pop up. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie byłoby dla Ciebie najoptymalniejsze, skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiedni namiot dopasowany do Twoich potrzeb.

Dobierz namiot do swoich potrzeb

Ważnym kryterium przy kupnie namiotu jest jego powierzchnia, która uzależniona jest od liczby osób, które zamierzają w nim spać. Jeśli planujesz przechowywać w nim również bagaż, uwzględnij to przy doborze namiotu. Drugim ważnym kryterium jest waga namiotu. Osoby planujące wyprawy piesze lub rowerowe, powinny rozejrzeć się za lekkim rozwiązaniem. Waga namiotu zależy w dużej mierze od użytych materiałów. Nylon jest lżejszy niż poliester. Stelaż aluminiowy waży mnie niż odpowiednik z włókna szklanego. Z oczywistych względów namiot nie może przemakać – osoby planujące korzystanie z namiotu w miejscach, w których częściej pada, potrzebują innego rozwiązania niż urlopowicze nocujący w namiocie nad Morzem Śródziemnym. Jednostką obliczeniową jest milimetr słupa wody – wartość ta określa zdolność zatrzymania przez materiał wody aż do momentu, w którym zacznie on przemakać.

Rozkładanie namiotu przez kempingowych nowicjuszy

Do rozkładania namiotu wybieraj możliwie płaskie i suche podłoża. Wejście powinno znajdować się od strony zawietrznej. Mocowanie namiotu do podłoża odbywa się przy pomocy śledzi. Dodatkowe liny wzmocnią całość również przy silnym wietrze. Konstrukcja z cienkich rurek wszytych w materiał sprawia, że poszycie jest należycie naprężone. Jeśli szukasz łatwiejszego rozwiązania, polecamy namioty, które rozkładają się samoistnie. Nie zapomnij o karimacie i śpiworze, co pozwoli Ci cieszyć się urokami nocowania w namiocie także w czasie chłodniejszych nocy.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.