Czas wolny i wypoczynek

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg
Szkielet anatomiczny z oznaczeniem mięśni i kości
1 405,99 zł
Podwójna torba rowerowa sakwa na bagażnik
188,99 zł
4 Krzesła turystyczne wyścielane
od 499,99 zł
Stół kempingowy aluminiowy składany z torbą 140x70x70 cm
297,99 zł
2 Hantle hantelki fitness winylowe
od 89,99 zł
3-strefowy stół do masażu z 5 cm wyściółką i aluminiową ramą
od 649,99 zł
FFP2- Maska z filtrem ochronnym
od 93,99 zł
Pojemnik uniwersalny walizka na broń długą
699,99 zł
Ławka treningowa regulowana
349,99 zł
Składany zestaw kempingowy
od 675,99 zł
Anatomiczny model szkieletu ludzkiego
613,99 zł
Torba rowerowa z zawieszką na ramę roweru na smartfony
od 82,99 zł

Wypoczynek i odnowa biologiczna

Codzienna praca ma na nas ogromny wpływ. Według jednego z badań, sześciu na dziesięciu z nas cierpi z powodu stresu, wielu z nas permanentnie. Dlatego tym ważniejsze jest stworzenie sobie przestrzeni do relaksu i naprawdę wyłączenia w czasie wolnym. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór artykułów, które pomogą Ci odpocząć.

Masaż : relaks dla ciała i umysłu

Każdy, kto dużo siedzi przy biurku, zna ten problem: mięśnie sztywnieją, szyja i plecy bolą. Tutaj może pomóc kojący masaż. Mięśnie się rozluźnią, w wyniku czego odzyskasz siły. Oferujemy wysokiej jakości stoły do masażu oraz akcesoria, takie jak rolki, taborety i zagłówki. Ponadto u nas znajdziesz cudownie relaksujące materace do masażu.

Sport zmniejsza stres

Bezczynność fizyczna jest jednym z największych zagrożeń zdrowotnych naszego nowoczesnego społeczeństwa. Zaledwie 15 minut sportu dziennie wystarczy, aby zminimalizować problemy zdrowotne, takie jak choroby układu krążenia i objawy stresu. Oczywiście wygodniej jest trenować w domu: siłownie bywają zatłoczone, a abonament zwykle dużo kosztuje. Oferujemy sprzęt wysokiej jakości, taki jak orbitrek, ławki, stacje treningowe do dipów, ławki do ćwiczeń mięśni brzucha i wiele innych. Wolisz ćwiczyć na świeżym powietrzu? W naszym sklepie internetowym znajdziesz także komplety kijów golfowych, kijki do nordic walking i trampoliny do ogrodu.

Na wieś

Urlop na kempingu staje się coraz bardziej popularny. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, z dala od e-maili i rozmów telefonicznych, jest przyjemną odmianą od stresującej rutyny. Uwaga: w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do udanego wypoczynku na łonie natury - namioty, krzesła kempingowe, stoły kempingowe i altanki.