Akcesoria ogrodowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 324 zł
  UVP 489 zł
  (89)
 2. 494 zł
  UVP 799 zł
  (86)
 3. 325 zł
  UVP 509 zł
  (88)
 4. 669 zł
  UVP 894 zł
  (82)
 5. 109 zł
  UVP 179 zł
  (95)
 6. 169 zł
  UVP 334 zł
  (83)
 7. 95 zł
  UVP 149 zł
  (93)

Akcesoria ogrodowe

Dom z ogrodem to marzenie nie jednej osoby, kiedy uda się je zrealizować, trzeba zaopatrzyć się w akcesoria ogrodowe, które pomogą w założeniu oraz pielęgnacji ogrodu – w naszym sklepie internetowym zakupisz wszystkie niezbędne akcesoria od ręki!

Co się przyda przy zakładaniu ogrodu?

Jeśli chcesz wiedzieć, co się przyda przy zakładaniu ogrodu, musisz wiedzieć, co chcesz robić w ogrodzie – jeśli masz wizję stworzenia tam przyjemnej przestrzeni do odpoczynku, potrzebne Ci będą inne akcesoria ogrodowe niż przy zakładaniu warzywniaka. W tym pierwszym przypadku warto zgromadzić wszystkie niezbędne akcesoria do uprawy trawnika. Poza kosiarką przyda się także rozsiewacz do nawozu czy walec do trawy, a także wąż elastyczny z końcówką lub zraszacze ogrodowe. Oprócz tego warto zainwestować w parasol ogrodowy czy komplet mebli wypoczynkowych. Jeśli natomiast masz ochotę założyć w ogrodzie warzywniak, zainwestuj w inspekt do rozmnażania rozsady, tunel foliowy do uprawy roślin ciepłolubnych oraz w grządki wzniesione czy skrzynie do uprawy roślin. Niezbędny okaże się także metalowy domek na narzędzia, w którym będziemy mogli łatwo ustawić i posegregować narzędzia ogrodowe, chroniąc je przed deszczem i kradzieżą.

Co pomoże ci się zrelaksować w ogrodzie?

Czasem nie mamy ochoty na zakładanie ogrodu pełnego kwiatów lub warzyw. Nie mamy siły lub umiejętności do ich uprawy. To nic strasznego! W takim wypadku ogród może stać się Twoim centrum relaksu. W naszej ofercie znajdziesz wszystko do ogrodu, co pozwoli Ci odpocząć, zarówno samemu, jak i w gronie najbliższych! W takim wypadku polecamy parasole i markizy ogrodowe, które pozwolą na stworzenie przyjemnego miejsca do relaksu. Pod nimi można swobodnie ustawić stół ogrodowy lub komplet mebli wypoczynkowych, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Na upalne dni, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, świetnie sprawdzi się także basem ogrodowy, w którym można się schłodzić. Natomiast na zimowe dni dobrze sprawdzi się piec tarasowy z funkcją grilla. Można zasiąść przy nim i cieszyć się wspólnymi chwilami podczas świątecznego rodzinnego spotkania przy rozgrzewającej herbacie.

Co warto mieć w swoim ogrodzie?

Niezależnie jednak od tego, jaką funkcję będzie ostatecznie pełnił Twój ogród, musisz wiedzieć, że konieczna jest pielęgnacja ogrodu i są takie akcesoria ogrodowe, który powinien posiadać każdy. Oprócz narzędzi do dbania o trawnik koniecznie powinno się zainwestować w oświetlenie ogrodowe. Lampy solarne LED do ogrodu pozwolą na oświetlenie go po zmroku i ułatwią poruszanie się w ciemności. Co więcej, ładowanie baterii słońcem oraz energooszczędność diod LED pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów zarówno podczas ich montażu, jak i w czasie używania. Innym ciekawym dodatkiem do ogrodu jest drewniany hotelik dla owadów. Zapylacze takie jak dzikie pszczoły czy trzmiele potrzebują spokojnego miejsca do zimowania, gdzie będą bezpieczne. Takie domki pozwalają im bezpiecznie dotrwać do wiosny, kiedy to ponownie wyruszą zapylać kwiaty w okolicznych ogrodach.