Regały narzędziowe

Filter
Grupa kolorów
 1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Nośność
 1. 1000 kg
 2. 130 kg
 3. 1325 kg
 4. 150 kg
 5. 175 kg
 6. 200 kg
 7. 250 kg
 8. 265 kg
 9. 320 kg
 10. 350 kg
 11. 520 kg
 12. 640 kg
 13. 70 kg
 14. 750 kg
 15. 80 kg
 16. 875 kg

Regały narzędziowe

Wyposażenie każdego garażu, warsztatu lub budki narzędziowej wymaga zorganizowania odpowiedniego miejsca do przechowywania narzędzi i szpargałów tak, aby wszystko miało swoje miejsce. W tym wypadku świetnie sprawdzają się regały narzędziowe. Dzięki nim nawet w najmniejszym pomieszczeniu zachowamy pełen porządek, który pozwoli nam na znalezienie potrzebnej rzeczy w kilka chwil.

Jaki regał do warsztatu?

Wybór idealnego regału do warsztatu to nie lada wyzwanie. Regały na narzędzia przyjmują bowiem różnego rodzaju formy oraz wielkości. Dlatego też podczas wyboru musimy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Po pierwsze: jak duży regał zmieści się w naszym warsztacie? Najlepiej ustawić go pod ścianą, dzięki czemu będziemy mieć jeszcze sporo miejsca do pracy. W takim wypadku musimy wymierzyć jak długi, szeroki i wysoki regał uda nam się zmieścić. Mając już te wymiary, sprawa wydaje się dużo prostsza. Po drugie – wybieramy pomiędzy regałem z półkami a regałem z szufladami. Regał z półkami sprawdza się do przechowywania dużych narzędzi, pudeł i większych gabarytów. Natomiast regały z szufladami świetnie sprawdzą się do posegregowania małych elementów: śrub, nakrętek, małych narzędzi jak wkrętaki czy klucze. Dlatego też najlepszym wyborem będą oba. Najlepiej zakupić niewielki zawieszany regał ścienny z pojemnikami oraz klasyczny regał warsztatowy.

Regał w garażu – gdzie ustawić?

Może się wydawać, że regał w garażu to zbędna rzecz, która będzie zajmować nam miejsce. Jednak dobrze zorganizowane miejsce do przechowywania pozwoli nam zachować tam porządek. Regały do garażu pozwalają na sezonowanie opon w bezpieczny sposób. Ustawienie skrzynek narzędziowych, tak by wszystko było pod ręką, a także do przechowywania używanych sezonowo rzeczy, takich jak ozdoby bożonarodzeniowe czy jako bezpieczne miejsce na zimowanie cebul kwiatowych. Jednak gdzie ustawić regał w garażu tak, aby nie zawadzał? To zależy od budowy naszego garażu. Jeśli jest odpowiednio długi, najlepiej ustawić regał na frontowej ścianie naprzeciwko wjazdu. Natomiast jeśli jest szerszy niż dłuższy, powinniśmy zdecydować się na ustawienie regału z boku – najlepiej tego szerszego (jeśli drzwi wjazdowe nie są symetrycznie prosto). Innym dobrym rozwiązaniem jest też naroży regał magazynowy, który możemy ustawić w dowolnym rogu garażu bez obawy, że będzie zawadzał.

Przechowywanie narzędzi

Prawidłowe przechowywanie narzędzi to połowa sukcesu w ich długowieczności. W takim wypadku niezbędne są regały warsztatowe, które pozwolą nam nie tylko na segregowanie narzędzi i utrzymanie w nich porządku, ale także na odpowiednie ich przechowywanie. Musimy bowiem wiedzieć, że klucze i wkrętaki powinny być przechowywane zawieszone, tak aby nie miały zbytniej styczności z podłożem (zwłaszcza mokrym lub brudnym). Większe narzędzia takie jak szlifierki kątowe, wiertarki lub wyrzynarki powinny być przechowywane w oryginalnych kasetkach. Jeśli natomiast nie mamy takiej możliwości, powinniśmy zainwestować w skrzynie magazynowe, które pozwolą na ułożenie poszczególnych sprzętów osobno, tak by nie uszkodzić przypadkiem przewodu lub innych elementów.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.