Łóżka polowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Łóżka polowe z lekką konstrukcją z aluminium

Łóżko polowe o wysokiej jakości to doskonałe i szybkie rozwiązanie - na kemping, biwaku lub w domu, kiedy nagle pojawiają się goście. Szczególnie popularne są łóżka polowe wykonane z aluminium. Są bardzo lekkie i łatwe w transporcie. Ponadto aluminiowe łóżka kempingowe są odporne na korozję oraz wysokie temperatury, oczywiście całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i posiadają długą żywotność.

Przygotuj miejsce do spania

Najpierw rozłóż nogi łóżka. Następnie ustaw łóżko na twardej, równej powierzchni. Teraz całkowicie rozłóż powierzchnię do spania. Następnie przepchnij belkę przez materiał na obydwu końcach łóżka tak, by materiał był odpowiednio naciągnięty. W ten spoób w ciągu kilku minut Twoje łóżko będzie gotowe do użycia.

Dodatkowe łóżko dla Twoich gości

Kanapa jest już zajęta, na pompowanym materacu śpi się źle, a karimata jest po prostu niewygodna: istnieje wiele powodów, aby zaoferować gościom łóżko polowe jako miejsce do spania. Dzięki odpowiedniej długości łóżko jest świetnym miejscem do spania nawet dla wysokich osób. Nasza rada: Aby sprawić, że łóżko stanie się jeszcze bardziej miękkie, rołóż na nim koc. Twoi goście będą zachwyceni. Goście pojechali? Złóż szybko łóżko, włóż do torby i schowaj.