Kosze na pranie i bieliznę

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 99 zł
  UVP 199 zł
  (89)
 2. 124 zł
  UVP 224 zł
  (93)
 3. 109 zł
  UVP 149 zł
  (92)
 4. 150 zł
  UVP 224 zł
  (84)

Kosze na pranie

Zastanawiasz się, gdzie przechowywać brudne ubrania i bieliznę, zanim trafią do prania? Idealnym rozwiązaniem są specjalne kosze na pranie, które umożliwiają odkładanie zabrudzonych rzeczy w jedno miejsce w taki sposób, aby nie były widoczne i nie zwracały na siebie uwagi. W tej kategorii prezentujemy praktyczne i estetyczne kosze na bieliznę i ubrania, dzięki których zachowasz należyty porządek w swojej łazience lub w pralni. Poznaj naszą ofertę!

Jaki wybrać kosz na pranie?

Nowoczesne kosze na bieliznę są zaprojektowane w taki sposób, aby zgrabnie dopełniać wystrój pomieszczenia i w pełni zachować jego walory estetyczne. Jeśli planujesz postawić kosz na pranie w łazience, powinien on współgrać stylistycznie z pozostałymi elementami aranżacji pomieszczenia. W ten sposób stworzysz harmonijny i spójny wystrój. W ofercie sklepu tectake posiadamy kosze na bieliznę w różnych stylach i wariantach kolorystycznych, pasujące do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, jak również skandynawskich. Elegancki kosz z lameli bambusowych będzie pięknie współgrał z płytkami drewnopodobnymi, natomiast materiałowy kosz na pranie w kolorze szarym świetnie sprawdzi się w łazience o loftowym klimacie. W zależności od tego, jak dużą przestrzenią dysponujesz w pomieszczeniu, możesz wybrać wąski kosz na bieliznę lub zdecydować się na sortownik z wydzielonymi kieszeniami na ubrania jasne, ciemne oraz kolorowe. To praktyczne rozwiązanie znacznie ułatwi i przyspieszy sortowanie prania.

Gdzie trzymać kosz na pranie w domu i mieszkaniu?

Znalazłaś już idealny kosz do przechowywania brudnych ubrań i teraz zastanawiasz się nad tym, gdzie trzymać kosz na pranie w domu i mieszkaniu? Nowoczesne kosze na bieliznę z naszej oferty są estetycznie wykonane i zgrabnie dopasowują się do nowoczesnego wystroju wnętrza. Dzięki temu z powodzeniem można je umieścić np. w wolnym narożniku w swojej łazience. Jeśli w swoim domu lub mieszkaniu posiadasz wydzieloną pralnię, najlepiej właśnie tam postawić kosz na pranie. W ten sposób zaoszczędzisz przestrzeń w swojej łazience. Alternatywnym rozwiązaniem jest ustawienie kosza na pranie w sypialni, co zapobiegnie rozrzucaniu brudnych ubrań przez domowników np. na łóżku lub innych meblach.

Praktyczne i stylowe kosze na bieliznę do każdego wnętrza

Ze względu na swoje walory użytkowe i estetykę wykonania, nasze kosze na bieliznę sprawdzą się w każdym wnętrzu i zgrabnie dopełnią wystrój łazienki lub sypialni. W ofercie sklepu tectake znajdziesz duży wybór koszy o różnych wymiarach, wśród których możesz wybrać idealny wariant do swojego wnętrza. W asortymencie posiadamy kosze na pranie pojedyncze, potrójne, a nawet sortowniki z 4 pojemnikami, które umożliwią wygodne sortowanie prania. Każdy z naszych produktów odznacza się ergonomiczną formą, dużą pojemnością i mocną konstrukcją. Dbamy o to, aby dostarczać wysokiej jakości artykuły, które łączą w sobie użyteczność, funkcjonalność i estetykę na wysokim poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasza rozbudowana oferta dopasuje się do Twoich oczekiwań!