Trening kardio

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Funkcja składania
  1. nie składany
  2. składany

Sprzęt do treningu cardio od crosstrainera po spinning

W zdrowym ciele zdrowy duch. Choć wiedzieli już o tym starzy Rzymianie, tematyka ta w obliczu narastającej akinezji i wszechobecnej nadwagi nie straciła na aktualności. Nie powinno dziwić nikogo, że fala fitnessu zatacza coraz szersze kręgi i coraz więcej osób poci się na swoim rowerku, aby uzyskać perfekcyjną sylwetkę. W takim samym stopniu tyczy się to sportowca hobbysty dbającego o swoje zdrowie jak również ambitnego atlety. W tectake każde życzenie zostanie spełnione. Począwszy od roweru stacjonarnego przez crosstrainera i wioślarza a skończywszy na przyrządach do ćwiczenia mięśni rąk i nóg.

Regularny trening cardio reguluje funkcjonowanie układu krążenia, wzmacnia mięśnie i poprawia wydolność umysłową. Ponadto domowy trenażer stwarza idealną możliwość zgubienia w błyskawicznym tempie zbędnych kilogramów. To jak bardzo efektywny jest przyrząd cardio zależy od uaktywnionej grupy mięśni. Im więcej mięśni bierze udział w ćwiczeniach, tym lepiej. Crosstrainer oraz urządzenie w wersji 2 w 1 czyli crosstrainer plus wioślarz to pod tym względem piekielne maszyny, które są bezlitosne dla zbędnego tłuszczu. Dzięki zintegrowanemu komputerowi urządzenia te oferują niezliczone możliwości personalizacji ćwiczeń.

Ponadto trenażery rowerowe to idealne rozwiązanie na przytulny trening cardio późnym wieczorem lub podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Początkujący mogą śmiało zacząć od roweru stacjonarnego, a zapaleni rowerzyści szlifować swoją formę na rowerze spinningowym. Dzięki wymienialnym pedałom z noskami oraz różnorodnym opcjom ustawień rower spinnigowy jest doskonałą alternatywą dla treningu indoorowego. Osoby, które nie znajdą miejsca na rower stacjonarny czy crosstrainer 2 w 1, nie muszą rezygnować z treningu cardio w swoich czterech ścianach. W takiej sytuacji z pewnością znajdą miejsce na kompaktowy trenażer rąk i nóg lub składany rower stacjonarny.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.