Trening kardio

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Najlepsze urządzenia do ćwiczeń w domu

To nie tajemnica: Większość ludzi na co dzień bardzo mało się rusza, co w efekcie może doprowadzić do problemów zdrowotnych takich jak otyłość, choroby układu sercowo-naczyniowego i bóle pleców. Mimo to wielu z nas nie chce zapisać się na siłownię: często słyszymy, że karnety są drogie, dojazd trwa za długo, a godziny otwarcia są zbyt mało elastyczne. Znasz te wymówki? Jeśli brzmi znajomo to może warto pomyśleć o własnej małej siłowni. Dzięki urządzeniom treningowym możesz uprawiać sport w domu, w ciszy i spokoju i to kiedy i jak chcesz.

Rower treningowy pomaga rozbudować mięśnie i spalać tłuszcz

Przed zakupem urządzenia treningowego należy najpierw określić swoje cele. Czy chcesz przede wszystkim schudnąć? A może szukasz urządzenia do ćwiczeń, które poprawi Twoją wytrzymałość? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi „tak”, to powinny zainteresować Cię takie urządzenia jak orbitek, bieżnia i rower. Jeśli bardziej skupiasz się na rozbudowie mięśni, powinieneś wybrać ławkę treningową, maszynę do wiosłowania lub atlas. Nasza wskazówka: Wysokiej jakości urządzenia treningowe można rozpoznać po solidnym wykonaniu i stosunkowo wysokim ciężarze. Dzięki temu sprzęt fitness nie przewróci się. W trakcie ćwiczeń należy zwrócić uwagę na to, aby nie przeciążać stawów i ścięgien.

Wskazówki dotyczące treningu w domu

30 minut codziennego treningu wystarczy, aby znacznie poprawić swoją kondycję. Zintegruj różne ćwiczenia z treningiem na rowerze stacjonarnym, aby trenować różne partie mięśni. Do tego tak dobrany program treningu nie stanie się nudny. Ważne: Każdy dobry trening rozpoczyna się od lekkich ćwiczeń rozgrzewających i kończy się delikatnym rozciąganiem.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 3-4 dni robocze (poniedziałek – piątek)
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 12:00 w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: PayPal, Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.