Klatki i woliery dla ptaków

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Woliery dla ptaków

Własna hodowla małych ptaków takich jak papużki faliste, nimfy czy kanarki potrafi dostarczyć wiele przyjemności. Urzekające pięknymi kolorami i śpiewem ptaki domowe są łatwe w pielęgnacji, nie trzeba poświęcać im wiele czasu, a niektóre mogą nauczyć się przeróżnych sztuczek. Nic dziwnego, że zwierzęta te cieszą się dużą popularnością i znajdują szerokie grono miłośników. Marzysz o barwnej papużce w swoim domu? Przed zakupem zwierząt należy zadbać o przygotowanie dla nich odpowiedniej przestrzeni. W tym dziale znajdziesz duże woliery dla ptaków, w których można trzymać nawet kilka uroczych skrzydlatych zwierzątek. Stanowią one znakomitą alternatywę dla tradycyjnych klatek, ponieważ ptaki mają w nich większą swobodę i przestrzeń. A to przekłada się na ich lepsze zdrowie.

Jaki rozmiar powinna mieć woliera?

Odpowiednie wymiary woliery zależą od tego, ile ptaków oraz jakie gatunki planujemy hodować. Niektóre zwierzęta wykazują dużą aktywność, podczas gdy inne nie potrzebują dużej ilości ruchu. Solidnie zaprojektowane, duże woliery o przemyślanej konstrukcji zapewnią ptakom odpowiednią przestrzeń oraz wygodę. W naszej ofercie prezentujemy klatki oraz woliery dla ptaków w kilku rozmiarach. Wyjmowana szuflada na piasek ułatwia utrzymanie czystości – w razie potrzeby, szufladę można łatwo wysunąć i wymienić zabrudzony piasek na świeży.

Gdzie ustawić woliery dla ptaków?

Z uwagi na to, że niektóre gatunki ptaków potrafią być stosunkowo głośne, woliera powinna być ustawiona w takim miejscu, gdzie hałasy nie będą przeszkadzać domownikom. Powinno to być spokojne miejsce, które umożliwi ptakom niczym niezakłócony odpoczynek, a jednocześnie pozwoli mieć kontakt z domownikami. Może to być np. domowe biuro, w którym pracujemy. Woliery nie warto umieszczać w sypialni, ponieważ ptaki śpiewające wczesnym rankiem zapewnią nam natychmiastową pobudkę. Należy także pamiętać o tym, że woliery dla ptaków muszą być ustawione tak, aby nie narazić zwierząt na wiatr, przeciągi czy intensywne promienie słońca. Znalezienie odpowiedniego miejsca na wolierę w swoim domu ma duże znaczenie dla zdrowia oraz dobrego samopoczucia ptaków.

Duże woliery dla ptaków do domu

Zamierzasz hodować papużki lub inne małe ptaki w swoim domu? Zapewnij im dużą przestrzeń dzięki wygodnej wolierze! Prezentowane w naszej ofercie klatki oraz woliery dla ptaków wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami, takimi jak regulowane nóżki, dwa wejścia czy wyjmowana szuflada na piasek. Każdy model jest wyposażony w dozownik wody oraz karmnik z grzędą, dzięki czemu właściciel nie musi już dokupywać dodatkowych akcesoriów. Wolierę łatwo można utrzymać w czystości, a hodowla ptaków staje się jeszcze większą przyjemnością. Wykonane z mocnej stali malowanej proszkowy, woliery dla ptaków tectake odznaczają się dużą trwałością i można z nich korzystać przez długie lata. Zapoznaj się z modelami dostępnymi w tej kategorii i rozpocznij własną przygodę z hodowaniem papużek, kanarków lub innych małych ptaków w domu!