Akcesoria fotograficzne

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Foto studio - Akcesoria fotograficzne dla profesjonalistów i amatorów

Uwielbiasz robić zdjęcia? Znajomi regularnie proszą Cię o zrobienie im zdjęcia? W takim razie nadszedł czas, aby pomyśleć o własnym studiu fotograficznym. Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz poczuć się w domowym zaciszu jak profesjonalista.

Wybierz odpowiednie tło

Jeśli już masz odpowiednią przestrzeń do stworzenia własnego studia fotograficznego, powinieneś zainstalować w nim odpowiednie tło. Jest to duży ekran fotograficzny zamontowany na ścianie lub suficie. Jeśli chcesz filmować i robić zdjęcia na neutralnym tle, powinieneś rozważyć zakup niebieskiego lub zielonego ekranu. Następnie możesz użyć nowego, sztucznego tła w postprodukcji, używając metody Chromakeya.

Profesjonalne oświetlenie studyjne

Specjaliści zazwyczaj używają sztucznego źródła światła takiego jak lampa błyskowa. Lampa błyskowa nie jest jednak idealnym rozwiązaniem, ponieważ światło rozprasza się w sposób niekontrolowany. Dlatego też najpopularniejsze wśród profesjonalnych fotografów jest oświetlenie studyjne oraz softbox. Lampy studyjne są łatwe w montażu i transporcie oraz zapewniają doskonałe oświetlenie dla każdego rodzaju zdjęć. Łatwo ich użyć zarówno w studiu jak i plenerze. Natomiast softbox sprawi, że światło stanie się miękkie, a cienie stracą twardość.