Baseny ogrodowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 700 zł
  UVP 1 074 zł
  (84)
 2. 495 zł
  UVP 739 zł
  (93)
 3. 690 zł
  UVP 1 119 zł
  (82)
 4. 180 zł
  UVP 444 zł
  (94)
 5. 2 300 zł
  UVP 2 819 zł
  (0)

Baseny ogrodowe na każdą kieszeń

Upalne lata są w Polsce ostatnio standardem, a dom z basenem przestaje już być synonimem niewyobrażalnie luksusowej willi. Naturalnie wciąż istnieją i takie, gdzie ogromny basen, wymagający szeregu zabiegów przy nim, jest pieczołowicie pielęgnowany. Mając na myśli basen często jednak chodzi nam po prostu o niewielki, ogrodowy basen, który pozwala na zabawę dzieciom, albo relaks w upalne dni. Takie właśnie są nowoczesne i praktyczne małe baseny ogrodowe od tectake.pl. Występują w różnych wariantach, są jednak o wiele bardziej przystępne cenowo, niż klasyczny, zajmujący ogromną powierzchnię basen do pływania. Jeżeli marzysz o luksusach i posiadasz środki na realizację takich marzeń – z pewnością znajdziesz odpowiedniego wykonawcę. Tymczasem my oferujemy to, co poszukiwane przez większość Polaków, czyli niewielkie baseny do ogródka na każdą kieszeń.

Okrągłe baseny ogrodowe

To najbardziej popularny kształt ogrodowych basenów o niewielkich gabarytach. Nasze baseny powstały z różnych tworzyw i posiadają różnorodne funkcje, choć łączy je kształt. Stawiamy na modele okrągłe, oraz prostokątne. Najprostsze to te z folii PCV, jednak obok nich oferujemy również wysokie baseny w tych kształtach, o znacznie większej pojemności. To między innymi właśnie nasze baseny na stelażach. W tym oczywiście baseny ogrodowe stelażowe okrągłe. Baseny na działki albo do przydomowych ogrodów montowane na stelażach zyskują coraz większą popularność. Nie są tak duże, jak sportowe baseny pływackie, nie wymagają także inwazyjnych i długotrwałych prac montażowych jak i konserwacyjnych, w przeciwieństwie do klasycznych basenów odkrytych. Naturalnie wówczas, kiedy taki basen trzymany jest na zewnątrz i napełniony wodą przez dłuższy czas, potrzebna jest wymiana wody albo jej odkażanie i inne rutynowe zabiegi. Niemniej – takie baseny używane bywają sporadycznie i po napełnieniu za każdym razem woda jest w nich odpowiednio świeża.

Baseny ogrodowe prostokątne

To najpopularniejszy kształt basenów, jaki jest znany, chociaż niekoniecznie ten najczęściej wybierany. W okrągłym basenie często łatwiej oprzeć się o jego ściankę i wygodnie usiąść. Samo wpompowywanie jak i wypuszczanie wody do i z basenu, bez względu na jego kształt, jest w przypadku basenów tectake banalnie proste. Zarówno w basenach o okrągłym kształcie, jak i w tych prostokątnych – w słoneczne dni woda nagrzewa się równomiernie. Jeżeli nie chcesz wymieniać jej zbyt często, to wystarczy założenie na wierzch plandeki na basen ogrodowy, jednak oprócz tych widocznych gołym okiem zabrudzeń i zanieczyszczeń, woda w basenie powinna być także odpowiednio odkażana i oczyszczana ze szkodliwych dla człowieka drobnoustrojów, które mogą się w niej rozwinąć. Ponadto źle konserwowana woda w basenie potrafi po prostu nieprzyjemnie pachnieć. Na szczęście wszystkie baseny tectake zostały pomyślane w ten sposób, aby nie potrzeba było wzywać fachowców do ich: montażu, czyszczenia, napełniania i opróżniania, konserwacji itp. Zarówno same baseny jak i pokrywy na baseny ogrodowe tectake zaprojektowaliśmy od początku w ten sposób, aby przeciętna polska rodzina mogła samodzielnie radzić sobie z ich obsługą. Nasze ekonomiczne i funkcjonalne baseny do ogródków można nazwać wręcz modelami familijnymi, gdyż właśnie w rodzinnym gronie, lub w gronie przyjaciół najczęściej korzystają z nich nasi klienci. Nasze baseny oraz akcesoria do nich są popularne również w innych krajach. Jako bardzo proste w obsłudze, odporne na różnego typu środki chemiczne oraz czynniki atmosferyczne cieszą się dużym powodzeniem w wielu europejskich krajach.

Pokrywy do basenów tectake

Nie każdy spośród basenów od tectake.pl posiada odpowiednią pokrywę w zestawie. Do części spośród nich można dokupić ją osobno, a często – po prostu nie jest koniecznie potrzebna. Wiele zależy tutaj nie tylko od kształtu czy typu basenu, ale także od konkretnych warunków atmosferycznych, konkretnego terenu, częstotliwości wymiany wody oraz innych czynników. Zanim zatem sięgniesz po konkretny basen tectake, na przykład jeden spośród basenów ogrodowych rozporowych, warto skonsultować się z naszym doradcą, który pomoże w doborze odpowiedniego do Twoich konkretnych potrzeb modelu. Wybór basenu do swojego ogrodu to wbrew pozorom nie taka łatwa sprawa dla laika. Dystrybucją basenów różnego typu zajmujemy się od dawna i chętnie w związku z tym podpowiemy na co zwrócić uwagę w każdym, indywidualnym przypadku. Często baseny rozporowe okażą się najlepszym rozwiązaniem, ale nierzadko optymalny model dla klienta znajduje się raczej w kategorii: baseny ogrodowe z drabinką.

Baseny do ogrodu i na działkę

Nasze baseny, jako stosunkowo niewielkie, przeznaczone są do użytku rekreacyjnego – przed domem, na działce, albo w innym miejscu, jakie można samodzielnie zagospodarować. Wystarczy, że woda nagrzeje się do odpowiedniej temperatury na słońcu, albo już od razu zostanie bezpośrednio wpompowana do wnętrza basenu. Nie ma tutaj oczywiście znaczenia, czy chodzi o baseny okrągłe, czy może też o nasze baseny ogrodowe stelażowe prostokątne. System oraz sposób ich obsługiwania są podobne w każdym przypadku, naturalnie biorąc pod uwagę konkretne typy ogrodowych basenów tectake. W witrynie tectake.pl zakupisz również dodatkowe akcesoria do samych basenów, jak i do ogrodów. W obydwu przypadkach przydadzą się na przykład specjalne węże, na przykład te elastyczne. Nawet, jeżeli nie służą one obecnie do napełniania takiego ogromnego zbiornika, to nadal baseny ogrodowe przynajmniej od czasu do czasu wymagają solidnego czyszczenia. Najpowszechniej spotykany kolor tego rodzaju zbiorników to kojarzący się bezpośrednio z wodą niebieski. Nie jest to jednocześnie jedyny dostępny w witrynie tectake.pl, chociaż oczywiście takiej klasyki zabraknąć nie mogło również w naszej ofercie. Obok nich znajdziesz także ogrodowe baseny dla całej rodziny w kolorze różowym. Możesz zatem wybrać nie tylko model i funkcjonalności swojego basenu tectake.pl, ale także preferowany kolor. Wszystkie nasze baseny czekają na Ciebie na tectake.pl!