Stoły warsztatowe

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Wymiary

Stół warsztatowy

Warsztat to nie tylko miejsce, gdzie przechowujemy narzędzia, ale przede wszystkim miejsce, w którym wykonujemy różnego rodzaju prace. W tym celu potrzebujemy powierzchni roboczej, która nam to ułatwi. Dlatego też w każdym warsztacie powinien pojawić się stół warsztatowy dopasowany do zadań, które będziemy chcieli wykonywać.

Wysokiej jakości stoły warsztatowe

Decydując się na zakup stołu warsztatowego najlepiej wybrać ten wysokiej jakości. Jak taki rozpoznać? Po pierwsze będzie wykonany z trwałych materiałów odpornych na zarysowania, uderzenia czy smary i oleje. Dobrym rozwiązaniem będzie stół roboczy drewniany, który po zaimpregnowaniu będzie spełniał wszystkie powyższe wymagania. W przypadku stołów warsztatowych z tablicą dobrze wybrać taki, który będzie miał metalową ramę. Zapewni większą stabilność podczas pracy. Dobrze też wybierać stoły atestowane, takie, które zapewnią nam, że drewno do ich produkcji pochodziło z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony lub wykonanych z materiałów, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

Rodzaje stołów warsztatowych

Tak jak ze wszystkimi narzędziami, tak i ze stołami warsztatowymi mamy podział na różne rodzaje stołów warsztatowych, w zależności od tego, do czego mają one nam służyć. Wśród nich możemy znaleźć stół na narzędzia z blatem roboczym. Jest to stół, który oprócz wygodnego blatu posiada także ażurową tablicę, na której możemy zamontować haczyki do powieszenia narzędzi. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli je przechowywać uporządkowane, ale także będziemy mieć je zawsze pod ręką. Taki stół możemy uznać za stół uniwersalny, który dobrze się sprawdzi w każdym warsztacie. Dla osób, które natomiast chcąc majsterkować w drewnie, polecamy stoły stolarskie, które posiadają imadła zaciskowe – idealne do zabezpieczenia obrabianego elementu, a także imaki do mocowania elementów. W ten sposób praca w drewnie będzie zdecydowanie łatwiejsza i poręczniejsza. W małym warsztacie lub garażu sprawdzi się natomiast składany stół warsztatowy, który będziemy mogli rozłożyć na czas pracy, a po nim schować.

Dodatkowe funkcje stołów warsztatowych

Stół roboczy do warsztatu to nie tylko miejsce pracy. Warto zatem sprawdzić, jakie są dodatkowe funkcje stołów warsztatowych. Jedne bowiem posiadają wygodne, płaskie szuflady, w których możemy ułożyć najpotrzebniejsze narzędzia, by mieć je pod ręką. Innym równie funkcjonalnym rozwiązaniem jest tablica ażurowa, która służy do montażu wieszaków na narzędzia. Stoły dedykowane konkretnym aktywnościom posiadają także różne udogodnienia – tak jak stoły stolarskie mają wbudowane imadła i imaki. Kolejną ważnym elementem jest waga stołu. Powinien być on na tyle ciężki, żeby nie przesuwał się w czasie pracy, ale dość lekki, żeby można było go łatwo przestawić lub przenieść w razie potrzeby. Warto także podczas wybierania stołu roboczego zwrócić uwagę na możliwość jego dopasowania. Wiadomo, każdy z nas ma inny wzrost, inni są także leworęczni, to ma duży wpływ na to, czy przy danym stole będzie nam się wygodnie pracowało.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.