Szkielety anatomiczne

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce anatomii? Szukasz sposobu, na zachęcenie go do odrabiania lekcji? Model szkieletu na pewno zafascynuje każdego małolata!

Uczenie się jest częstą zmorą wielu dzieci. Niechętnie podchodzą do książek, czytania oraz wykonywania zadań domowych. Jest to jednak ich obowiązek i konieczność, by mogły w przyszłości być odpowiednio wyedukowane. Szukasz więc metod, które pomocą umilić proces nauki. Sprawią, że stanie się to nieco ciekawsze. Nie ma jednak lepszego rozwiązania, jak praca na prawdziwych makietach, imitacjach, zamiast jedynie oglądania grafik w podręczniku. Jeśli szukasz pomocy naukowych to model anatomiczny człowieka, z pewnością Cię zainteresuje.

Ulepsz metody nauki swojego dziecka

Dzieci uczą się przede wszystkim przez dotyk. Już od najmłodszych lat mają nawyk, że chcą wszystko dotknąć lub włożyć do buzi. Z wiekiem te nawyki ustają, jednak zdolność lepszego poznawania rzeczy w ten sposób pozostaje. Dlatego właśnie wszelkiego rodzaju eksperymenty, zajęcia w terenie, odwiedziny muzeum lub modele są tak skuteczne. Model szkieletu człowieka to propozycja dla najmłodszych, by móc w bezpieczny i ciekawy sposób poznawać szczegóły ludzkiego ciała. W ten sposób pozna, gdzie znajdują się mięśnie, ścięgna i jak zbudowany jest cały układ kostny. Będzie w stanie o wiele lepiej zapamiętać wszystkie szczegóły, dzięki wiernie oddanym elementom modelu.

Połącz przyjemne z pożytecznym

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju produkty, które umożliwią Twojemu dziecku, jeszcze lepszą naukę przyrody. Wybierając model do nauki anatomii z ponumerowanymi mięśniami, Twoje dziecko będzie w stanie dotknąć konkretnych miejsc, spojrzeć jak to wygląda naprawdę. Wszystko dzięki naturalnej wielkości modelowi szkieletu. Dodatkowo możesz odpiąć poszczególne, najważniejsze fragmenty kości, tak by skupić się jedynie na nich. Tym samym Twoje dziecko będzie jeszcze bardziej zafascynowane nauką w praktyce. Dzięki temu pozna, że uczenie się może być przyjemne. Używając takich modeli ludzkiego ciała, jesteś w stanie połączyć zabawę z tym co pożyteczne. Taki produkt umożliwi Ci tworzenie jeszcze lepszych zabaw edukacyjnych.

U nas wyposażysz się w sprawdzone akcesoria dla najmłodszych

Akcesoria dostępne do kupienia w naszym sklepie, są skonstruowane bezpiecznie oraz praktycznie. Model posiada specjalne kółka, dzięki którym jesteś w stanie go z łatwością przewieźć z miejsca na miejsce. Jest on także wstępnie zmontowany, co umożliwia jeszcze szybszy montaż pozostałych części. Pokaż swojemu dziecku, że nauka wcale nie musi być nudna. Wyposaż się w perfekcyjnie odwzorowany model ludzkiego ciała i zacznij uczyć swoje dziecko, za pomocą najbardziej skutecznych metod. W naszym sklepie wyposażysz się w profesjonalny sprzęt, który często jest używany w klinikach, podczas praktyk lekarskich oraz w szkołach. Oferujemy Tobie wytrzymały produkt, dzięki czemu wytrzyma on wiele lat. W ten sposób dasz swojemu dziecku fantastyczny start, pokazując, że nauka może być dobrą zabawą. Z nami zorganizujesz perfekcyjne miejsce do nauki anatomii dla najmłodszych.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.