Masaż

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Masaż – dobroczynny relaks i działanie lecznicze

Masaże należą do jednych z najstarszych metod leczniczych znanych ludzkości. W wyniku masażu rozluźniane są mięśnie, a bóle łagodzone. Obecnie stosowanych jest wiele jego odmian jak masaż klasyczny, tajski, shiatsu oraz ajurwedyjski. Olejki eteryczne, peeling oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że masaż staje się jeszcze bardziej przyjemny i pozwala jednocześnie skupić nasze myśli na odprężeniu.

Bogata oferta nie tylko łóżek do masażu

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć w domu swój własny kącik do masażu czy też zamierzasz odwiedzać masażystę korzystając z własnego łóżka do masażu i kompletujesz niezbędne do tego celu wyposażenie, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się odprężającym działaniem masażu. Elementem nieodzownym jest łóżko do masażu, które musi być stabilne, miękko wyścielone i wyposażone w odporną na działanie wody i olejków eterycznych tapicerkę. Ponadto w naszej ofercie znalazły się takie potrzebne akcesoria jak stołki, wałki i podgłówki.

Nasza sugestia: mobilne stoły do masażu są niezwykle praktyczne, ponieważ złożone nie zajmują dużo miejsca, a samo składania i rozkładanie zajmuje jedynie kilka chwil. Ponadto zestawy mobilnych stołów do masażu wyposażone są w praktyczną torbę, która ułatwia transport oraz chroni zawartość przed np. kurzem.

Relaks dzięki matom do masażu oraz materacom do masażu

W naszej bogatej ofercie posiadamy również rozwiązania, dzięki którym masaż nie będzie wymagał obecności masażysty. Dzięki macie grzewczej urządzenia te rozluźniają mięśnie i łagodzą stres. Intensywność działania silników wibracyjnych można sterować za pomocą dołączonego pilota.