Masaż

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Strefy

Masaż – dobroczynny relaks i działanie lecznicze

Masaże należą do jednych z najstarszych metod leczniczych znanych ludzkości. W wyniku masażu rozluźniane są mięśnie, a bóle łagodzone. Obecnie stosowanych jest wiele jego odmian jak masaż klasyczny, tajski, shiatsu oraz ajurwedyjski. Olejki eteryczne, peeling oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że masaż staje się jeszcze bardziej przyjemny i pozwala jednocześnie skupić nasze myśli na odprężeniu.

Oferta nie tylko dla masażystów

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć w domu swój własny kącik do masażu czy też pracujesz jako masażysta i poszukujesz niezbędnego do tego celu wyposażenie, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Elementem nieodzownym jest łóżko do masażu, które musi być stabilne, miękko wyścielone i wyposażone w odporną na działanie wody i olejków eterycznych tapicerkę. Ponadto w naszej ofercie znalazły się takie potrzebne akcesoria jak stołki, wałki i podgłówki.

Nasza sugestia: jeśli jesteś masażystą i zamierzasz odwiedzać pacjentów w domu, rozważ zakup mobilnego łóżka do masażu, które kilkoma ruchami możesz złożyć i rozłożyć. Ponadto zestaw wyposażony jest w praktyczną torbę, która ułatwia transport.

Relaks dzięki matom do masażu oraz materacom do masażu

W naszej bogatej ofercie posiadamy również rozwiązania, dzięki którym masaż nie będzie wymagał obecności masażysty. Dzięki macie grzewczej urządzenia te rozluźniają mięśnie i łagodzą stres. Intensywność działania silników wibracyjnych można sterować za pomocą dołączonego pilota.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.