Masaż

Masaż – dobroczynny relaks i działanie lecznicze

Masaże należą do jednych z najstarszych metod leczniczych znanych ludzkości. W wyniku masażu rozluźniane są mięśnie, a bóle łagodzone. Obecnie stosowanych jest wiele jego odmian jak masaż klasyczny, tajski, shiatsu oraz ajurwedyjski. Olejki eteryczne, peeling oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że masaż staje się jeszcze bardziej przyjemny i pozwala jednocześnie skupić nasze myśli na odprężeniu.

Oferta nie tylko dla masażystów

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć w domu swój własny kącik do masażu czy też pracujesz jako masażysta i poszukujesz niezbędnego do tego celu wyposażenie, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Elementem nieodzownym jest łóżko do masażu, które musi być stabilne, miękko wyścielone i wyposażone w odporną na działanie wody i olejków eterycznych tapicerkę. Ponadto w naszej ofercie znalazły się takie potrzebne akcesoria jak stołki, wałki i podgłówki.

Nasza sugestia: jeśli jesteś masażystą i zamierzasz odwiedzać pacjentów w domu, rozważ zakup mobilnego łóżka do masażu, które kilkoma ruchami możesz złożyć i rozłożyć. Ponadto zestaw wyposażony jest w praktyczną torbę, która ułatwia transport.

Relaks dzięki matom do masażu oraz materacom do masażu

W naszej bogatej ofercie posiadamy również rozwiązania, dzięki którym masaż nie będzie wymagał obecności masażysty. Dzięki macie grzewczej urządzenia te rozluźniają mięśnie i łagodzą stres. Intensywność działania silników wibracyjnych można sterować za pomocą dołączonego pilota.