Gąbki polerskie

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Gąbki polerskie tectake – i auto błyszczy jak nowe

Jeśli chcesz, aby Twoje auto znowu błyszczało jak nowe, musisz tylko sięgnąć po właściwy sprzęt. Najlepsze efekty podczas polerowania, woskowania czy usuwania drobnych nierówności lakieru osiągniesz korzystając z polerki. Gąbka polerska, montowana na polerce za pomocą talerza polerskiego, zapewnia stały kontakt urządzenia z powierzchnią karoserii. W ofercie firmy tectake znajdziesz wysokojakościowe gąbki polerskie.

Gąbki polerskie do polerowania bez efektu hologramu

Tworzenie się tzw. hologramów jest skutkiem ubocznym stosowania politur. Mogą powstawać one podczas wygładzania za pomocą padów polerskich lub przez stosowanie zanieczyszczonych ścierek polerskich z mikrofibry. W rezultacie na lakierze tworzą się pogłębione linie, które rzucają się w oczy w pełnym słońcu. Jeśli właściwie zastosujesz gąbkę polerską pochodzącą z oferty firmy tectake, nie będziesz musiał martwić się o hologramy. Polerowana powierzchnia pozostanie wtedy jednolita i równa.

Gąbka polerska karbowana lub gładka

Produkowane obecnie gąbki polerskie mają gładką lub równą powierzchnię. W obydwu przypadkach można uzyskać bardzo dobry efekt polerowania. W przeciwieństwie do gąbki gładkiej warianty karbowane charakteryzują się większym wchłanianiem politury. Dodatkowa zaleta: straty materiału spowodowane zazwyczaj przez rozbryzgi są tutaj ograniczone do minimum. W ten sposób w dłuższej perspektywie możesz oszczędzić sporą ilość politury. W naszym sklepie możesz kupić zarówno gładkie jak też karbowane gąbki polerskie od razu z odpowiednim talerzem.

Futra polerskie na dobry początek

Przed przystąpieniem do właściwej obróbki karoserii za pomocą gąbki polerskiej, zaleca się wypolerować ją futrem polerskim. Proces ten należy rozumieć jako wstępną obróbkę. Futro przewidziano w zasadzie do zgrubnych prac wstępnych. Gąbki natomiast stosowane są do precyzyjnych prac wykończeniowych na wysoki połysk.

Gąbki polerskie w zestawie

Oprócz pojedynczych gąbek polerskich w ofercie firmy tectake znajdziesz także zestawy polerskie składające się z 14 do 29 części. W zestawie znajdują się gąbki o różnej średnicy, futra oraz ścierki z mikrofibry. Uwaga: Wspomniane gąbki, futra i ścierki mogą się przydać także w domu. Jeśli chcesz przywrócić dawny blask drewnianym meblom, lustrom czy innym gładkim powierzchniom, taki zestaw będzie doskonałym wyborem.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.