Grille na węgiel drzewny

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Dlaczego warto zdecydować się na grill na węgiel drzewny?

Grill na węgiel drzewny wykorzystywany jest podczas imprez z przyjaciółmi oraz rodzinnych spotkań. Każdy, kto posiada chociaż niewielkie podwórko, korzysta z niego w słoneczne dni. Zapewnia on wysoki poziom wygody. Może się wydawać, że przygotowanie na nim potraw jest trudne. Jednak ten sprzęt jest stale rozwijany. Ma więc bardzo wiele ciekawych rozwiązań. Poznaj jedne z nich.

Udogodnienia, która posiada grill na węgiel

Jednym z takich rozwiązań jest możliwość kontrolowania temperatury. Nowoczesne grille na węgiel drzewny pozwalają także na dopasowanie rusztu do różnego rodzaju przyrządzanych potraw. Mają ergonomiczne uchwyty, a co więcej praca pokrywy jest dopracowana. To zapewnia dużą wygodę. Istnieje także bardzo małe ryzyko poparzenia się podczas grillowania.

Dlaczego grill z pokrywą to dobry wybór?

Pokrywa to bardzo ważny element grilla ogrodowego na węgiel drzewny. Pozwala ona na dużo zdrowsze przygotowywanie potraw. Przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Musisz sobie uświadomić, że trudno jest rozpalić ten sprzęt, jeśli nie posiada on pokrywy. Brak osłony od wiatru – może spowodować, że grillowanie będzie trzeba zakończyć. W przypadku gdy np. pogoda ulegnie pogorszeniu. Należy także zwrócić uwagę na to, że zapach dymu przejdzie do naszych potraw. Nie ma tutaj również możliwości regulowania temperatury. W sytuacji jej podwyższenia, grill na węgiel zapali się żywym ogniem. Warto zdecydować się na niego, gdy wiesz, że będziesz go używać do przygotowywania bardziej wymagających potraw np. ryby, całego kurczaka.

Jakie zalety posiada grill na węgiel drzewny?

Grill na węgiel drzewny opalany jest węglem. Ma to duży wpływ na jakość i smak przygotowywanych potraw. Warto się na niego zdecydować, gdy chcesz ten sprzęt wykorzystywać do przyrządzania bardziej wyszukanych dań. Kolejną zaletą jest to, że możesz umieścić go w dowolnym miejscu w ogrodzie. Zarówno grill o dużych rozmiarach, jak i mniejszych, nie wymaga żadnej innej energii niż ta, która pochodzi ze spalania węgla drzewnego. Możesz też go zabrać wszędzie ze sobą. Do punktów gastronomicznych odpowiedni będzie grill gastronomiczny na węgiel. W tym przypadku możesz umieścić na taki ruszt wiele rodzajów przekąsek. Dobrą propozycją jest sprzęt z pokrywą i termometrem, za pomocą którego możesz kontrolować temperaturę.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze grilla na węgiel?

Przy wyborze grilla na węgiel drzewny, warto zwrócić uwagę na jego kształt. Chętnie wybierany jest sprzęt w formie kulistej. Składa się on z dwóch półkul. Jedna służy jako przykrywka, a druga jako zbiornik na węgiel. Zaletą tego typu rozwiązania jest mobilność oraz duża powierzchnia. Możesz więc przygotować na nim potrawy dla większej ilości osób. Dostępne są także modele, który zbudowane są na bazie prostokątnej podstawy. Możesz je dostać zarówno z pokrywą, jak i bez. Szukając odpowiedniego dla siebie grilla ogrodowego na węgiel drzewny, sprawdź, jaka jest jego stabilność. Przyjrzyj się, ile ma on nóżek. Koniecznie muszą być solidnie do niego przymocowane.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.