Panele prysznicowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Potrzebujesz paneli prysznicowych? Zajrzyj na tectake.pl! Znajdziesz u nas nowoczesne panele z hydromasażem, podświetleniem LED i wodospadem. Sprawdź sam!

Panele prysznicowe - niezbędne elementy każdej łazienki

Szukając wyposażenia do łazienki zawsze warto przyjrzeć się nowym panelom prysznicowym. Odpowiednio dobrane panele mogą być kluczem dla eleganckiego wystroju. Dzięki zróżnicowanej ofercie rodzajów i kolorów, dopasujesz wybrane panele prysznicowe do każdej łazienki. W przypadku tradycyjnych wnętrz warto rozważyć klasyczne, aluminiowe panele. Są one uniwersalne i stonowane, dzięki czemu nie kłócą się z pozostałymi elementami wystroju. Pomaga to zachować estetyczny balans wewnątrz pomieszczenia. Ponadto, panele te dodatkowo wyposażone są w lusterko i szklaną półkę, które bez wątpienia przydają się przy codziennej pielęgnacji podczas kąpieli Dla nowocześniejszych wnętrz bardziej odpowiednie będą futurystyczne i jednolite panele prysznicowe o charakterystycznie wygiętej deszczownicy. Panele te cechuje przede wszystkim minimalizm, co doskonale wkomponowuje się w surowy i skandynawski styl wielu mieszkań.

Kąpiel jak z przyszłości - panele prysznicowe z podświetleniem LED

Niepowtarzalny klimat w trakcie kąpieli poczuć można dzięki wyposażonym w lampki LED futurystycznym panelom prysznicowym. Oszczędny w środkach design, stawiający na geometryczne kształty i proste linie, a także stylizowana na chromowaną powierzchnia dają wrażenie poczucia przyszłości podczas każdej relaksacyjnej kąpieli. Panele prysznicowe z podświetleniem LED mimo swojego zaawansowanie są niezwykle proste w montażu i obsłudze. Zawierają 30 diod zintegrowanych jest bezpośrednio z całym panelem. Zasilane są one zwykłymi bateriami AA, co sprawia, że nie musisz martwić się o specjalne i trudno dostępne narzędzia. Na zmęczone oczy lub bolącą głowę czasem warto zrezygnować z dodatkowego oświetlenia, dlatego lampki można dowolnie włączać i wyłączać wedle własnych preferencji. Panele prysznicowe z lampkami LED stanowią trafny wybór dla każdego, kto ceni sobie klimatyczne kąpiele, łącząc wszystkie funkcjonalności zwykłych pryszniców z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Podtynkowe panele prysznicowe - więcej miejsca na swobodną kąpiel

W niektórych pomieszczeniach odpowiednie gospodarowanie przestrzenią jest niezwykle ważne. Ta sama zasada odnosi się do kabin prysznicowych, w których niekiedy brakuje miejsca na swobodne poruszanie się i pielęgnację. Z pomocą przychodzą tu podtynkowe panele prysznicowe, których znaczna część ukryta jest za ścianą łazienki. Pozwala to na aranżację kabiny według własnej wizji np. przymocowując dodatkowe półki i uchwyty. W widocznym miejscu i do dyspozycji pozostają jednak wszystkie najważniejsze elementy wyposażenia, które zapewniają komfortową kąpiel: deszczownica z przegubem kulowym zdolna do swobodnego obracania, długi wąż wraz z słuchawką prysznicową oraz bateria jednouchwytowa, pozwalająca na swobodne dostosowanie temperatury i ilości puszczanej wody - wszystko to wykonane z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu. Jeśli więc cenisz sobie oszczędność w środkach, a także swobodę i przestrzeń podczas wizyty pod prysznicem, panele podtynkowe będą dla Ciebie najlepszym wyborem.

Domowe spa czyli panele prysznicowe z wodospadem

Po ciężkim dniu, przed ważnym wystąpieniem czy w przerwie między obowiązkami, każdy zasługuje czasem na chwilę odpoczynku dla siebie. Przyjemną formą relaksu mogą być długie kąpiele, które dzięki wielofunkcyjnym panelom prysznicowym z wodospadem wejdą na wyższy poziom komfortu. Oprócz wyposażonej w aż 50 dysz deszczownicy panele te posiadają funkcję wodospadu, który w przyjemny i kojący sposób leje wodę nieprzerwanym, szerokim strumieniem. Panele prysznicowe z wodospadem w prosty sposób łączą dużą ilość opcji z intuicyjnym sterowaniem. Za pomocą pokręteł wybrać można preferowane elementy wyposażenia oraz regulować wodę, która przez nie przepływa. Panel posiada też zintegrowany system przeciwdziałający osiadaniu się kamienia, przez co zmartwienia dotyczące jego wyglądu i ewentualnego czyszczenia odchodzą w niepamięć. Poczuj się zrelaksowany z nowymi panelami prysznicowymi z wodospadem. Zapewnij sobie spa i gorące źródła we własnej łazience!

Jak działają panele prysznicowe z hydromasażem?

Wizyta pod prysznicem to nie tylko czas na pielęgnację, ale także chwila spokoju i przyjemności. Żeby zmaksymalizować komfort kąpieli panele prysznicowe oferują szereg funkcji, które różnorodnie wpływają na ludzkie ciało wywołując relaksujące odczucia. Jedną z takich funkcji jest hydromasaż. Wbudowane w panel prysznicowy poziome strumienie zadbają o komfort nawet najdelikatniejszych pleców poprzez dokładną regulację ciśnienia i temperatury wody. By uniknąć niepotrzebnych pomyłek, panele prysznicowe z hydromasażem posiadają zintegrowane systemy sterowania dla każdej ze swoich opcji. Słuchawka prysznicowa, deszczownica oraz dysze do masażu uruchamiane są za pomocą poszczególnych pokręteł, co znacząco ułatwia naukę korzystania z tego typu wyposażenia i pozwala dostosować idealną kąpiel dla każdego z osobna. Panele z hydromasażem mimo swojego szerokiego wachlarza zastosowań są łatwe w montażu, co zawdzięczają m.in. znormalizowanym przyłączom.