Krzesła rattanowe

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Krzesła z polirattanu: stylowe, wygodne i odporne na działanie warunków atmosferycznych

Krzesła rattanowe zakrólowały na dobre na naszych tarasach, balkonach i w ogrodach. Ich ponadczasowe i eleganckie wzornictwo wkomponuje się idealnie w styl Twojej strefy wypoczynku na świeżym powietrzu. I to niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pojedynczy fotel czy cały ich zestaw – spędzanie chwil na zewnątrz stanie się prawdziwą przyjemnością.

Zalety krzeseł ogrodowych z polirattanu

Użyty do produkcji foteli ogrodowych polirattan to tworzywo na bazie polietylenu. Krzesła i fotele z polirattanu charakteryzują się wieloma zaletami – są odporne na działanie warunków atmosferycznych jak deszcz czy mróz oraz intensywne działanie promieni słonecznych. Materiał nie wchłania wilgoci, co sprawia, że fotele i krzesła polirattanowe nawet po intensywnej ulewie szybko stają się suche. Dzięki stabilnej, aluminiowej konstrukcji fotele są niezwykle stabilne. A sama plecionka miękka i wygodna. Niezwykle ważną cechą foteli z polirattanu jest ich łatwość czyszczenia. Zabrudzenia i kurz dają się łatwo usunąć przy pomocy węża ogrodowego.

Polirattan a rattan

Naturalny rattan charakteryzuje się zupełnie innymi cechami – pozyskiwane z pnia palmy włókna są bardzo lekkie, łamliwe i nieodporne na działanie czynników atmosferycznych. Mimo to meble z naturalnego rattanu znalazły swoich zwolenników. Fotele ogrodowe z polirattanu również wykonane są z plecionki, a jej wygląd niczym nie odbiega od odpowiednika z naturalnego rattanu. Podobnie jak wyroby z naturalnego rattanu, również krzesła z polirattanu wykonywane są ręcznie. Ze względu na pochodzenie rattanu, w produkcji mebli z polirattanu wyspecjalizowały się głównie firmy z Azji Południowo-Wschodniej.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.