Kojce dla szczeniąt

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 305 zł
  UVP 579 zł
  (92)
 2. 295 zł
  UVP 669 zł
  (89)
 3. 150 zł
  UVP 309 zł
  (94)
 4. 145 zł
  UVP 264 zł
  (91)

Kojce dla szczeniąt

Małe pieski są rozbrajająco urocze, ale potrafią również narobić dużo szkód w całym domu. Zwłaszcza, jeśli nie są jeszcze nauczone czystości i bez zastanowienia załatwiają swoje potrzeby w każdym miejscu. Rozwiązaniem są specjalne, składane kojce dla szczeniąt, z których można korzystać nie tylko w domu, ale również np. podczas wyjazdów z psem. Kojce zapewniają małym czworonogom swobodę ruchu, możliwość bezpiecznej zabawy, jak również odpoczynku lub snu.

Czy warto kupować kojec dla szczeniaka?

Jeśli w Twoim domu zamieszkał mały szczeniak, z pewnością zdążyłeś już zauważyć, że potrafi on nieźle narozrabiać. Co więcej, znajdujące się w domu przedmioty mogą być niebezpieczne dla niczemu nieświadomego i ciekawskiego pieska. Trudno jest pilnować szczeniaka przez cały czas, zwłaszcza jeśli zwierzątko jest energiczne i chce samodzielnie odkrywać każdy kącik w całym mieszkaniu. Kojec dla psa do domu zapewnia maluchowi bezpieczeństwo podczas zabawy, a w razie potrzeby stanowi również wygodne i komfortowe miejsce do spania. Posiadasz większą liczbę szczeniąt, które przebywają w domu lub na dworze? Upilnowanie całej gromadki może okazać się prawdziwym wyzwaniem! Specjalny kojec dla szczeniąt zdecydowanie ułatwia opiekę nad małymi czworonogami, dzięki czemu stanowi ułatwienie dla hodowców psów i nie tylko. Jeśli posiadasz psa niewielkiej rasy, kojec może mu służyć również wtedy, gdy dorośnie i pełnić rolę prywatnego azylu. W wygodnym kojcu pies będzie zawsze czuł się bezpiecznie i w spokoju czekał na powrót swojego właściciela.

Wybierz wygodny kojec dla psa do domu

Jeśli planujesz zakup małego psa, pamiętaj, że musisz się do tego odpowiednie przygotować! Nasi czworonożni przyjaciele, podobnie jak ludzie, cenią sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa. Kojce dla szczeniąt do domu z oferty Tectace zapewniają małemu psu wygodne miejsce i zarazem odrobinę prywatności. Oddychająca siatka dba o odpowiednią cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości kojec dla szczeniąt do domu jest łatwy w pielęgnacji, a dzięki dodatkowym zewnętrznym kieszeniom, umożliwia przechowywanie niezbędnych psich akcesoriów, np. ulubionych zabawek małego czworonoga

Duży kojec dla szczeniąt do domu – praktyczne wsparcie dla właścicieli i hodowców psów

Twoja hodowla właśnie powiększyła się z całą gromadkę uroczych szczeniąt? Przestronny kojec dla psów ułatwi Ci opiekę nad nimi i zapewni maluchom bezpieczeństwo w chwilach, kiedy nie możesz mieć ich na oku. Produkty te odznaczają się solidną, mocną konstrukcją, która czyni je niezawodnym i wszechstronnym rozwiązaniem. Kojce dla szczeniąt wykonane ze stali można użytkować nie tylko w domu, ale również na zewnątrz, ponieważ są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem jednego, czy też większej liczby szczeniąt, kojec dla psa do domu to nieoceniane wsparcie przy codziennej opiece nad nimi. Nie musisz się martwić, że małe pieski nabroją w pokoju, kiedy np. wyjdziesz na chwilę z pomieszczenia.