Kuchenki turystyczne

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Kuchnia kempingowa: w czasie podróży poczuj się w kuchni jak w domu

Obojętne, czy chcesz spędzić kolejny urlop w namiocie, kamperze czy przyczepie: dzięki tej praktycznej kuchni kempingowej zabierzesz ze sobą w podróż komfort znany Ci z domu. Warto zdecydować się na model o wysokiej jakości, jakim jest np. kuchnia kempingowa znajdująca się w ofercie firmy tectake. Dowiedz się, co jeszcze możesz zrobić, aby Twój urlop dostarczył Ci jeszcze więcej relaksu.

Wielofunkcyjna kuchnia kempingowa z przestrzenią do przechowywania

Dobrze zadaszona kuchnia kempingowa sprawdzi się w każdych warunkach. Wystarczy choćby wspomnieć o wystarczająco dużej ilości miejsca do przechowywania zapasów żywności, naczyń, sztućców czy innych sprzętów kuchennych. Część tej przestrzeni można w razie potrzeby zamknąć.

Jest to szczególnie ważne w miejscach, w których występuje wiele insektów lub innych małych zwierząt. Przecież nikt nie lubi sytuacji, gdy podczas urlopu trzeba wyrzucić jedzenie, w którym pojawili się nieproszeni goście. W bardzo gorących regionach, długo utrzymujący się upał także może stanowić poważny problem. W takim przypadku doskonale sprawdzi się nasza kuchnia outdoorowa, której schowki mają tylne ścianki częściowo wykonane z siateczki w celu zapewnienia dobrej wentylacji.

Składana kuchnia kempingowa dla łatwiejszego transportu

Podczas transportu kuchnia kempingowa powinna zajmować tak mało miejsca na ile to jest możliwe. W przypadku modeli wymagających dużo miejsca, w skrajnych przypadkach trzeba podejmować trudne decyzje i rezygnować z reszty ekwipunku niezbędnego w podróży. Z tego też względu poleca się przede wszystkim modele, które w razie czego, można złożyć lub zdemontować. Kolejną godną uwagi zaletą jest niewielki ciężar kuchni kempingowej. W końcu na urlopie nie chcesz przecież niepotrzebnie dźwigać.

Stabilna kuchnia kempingowa z nogami o regulowanej wysokości

Montaż kuchni powinien być prosty i nieskomplikowany. Tylko wtedy jest się w stanie, bez fachowej wiedzy, rozłożyć ją w kilka minut. Zrozumiała i nieskomplikowana instrukcja z pewnością Ci w tym pomoże.

Poza szybkim montażem dużą rolę odgrywa również stabilność. Jest to szczególnie ważne w przypadku nierównego podłoża, które jest przecież normą na polach kempingowych. Regulowane stopki zapewniają maksymalną stabilność. Solidne wykonanie poszczególnych półek, ścianek bocznych oraz pozostałych elementów gwarantuje, że bez obawy zapełnisz całą kuchnię po brzegi.

Jeśli zapoznasz się teraz z ofertą firmy tectake, z pewnością znajdziesz wysokojakościowe kuchnie kempingowe spełniające wyżej opisane kryteria. Poza tym dojdziesz też do wniosku, że bardzo dobre wykonanie kuchni oraz atrakcyjny stosunek ceny do jakości wcale nie muszą być w sprzeczności ze sobą.