Klatki i transportery dla psa

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Transporter dla psów: bezpieczeństwo w podróży

Niezależnie czy wybierasz się na wycieczkę lub do weterynarza: w pewnym momencie każdy czworonożny przyjaciel musi wsiąść do samochodu. Podczas gdy niektóre zwierzęta od samego początku są zapalonymi pasażerami, inne reagują sceptycznie. Podczas podróży bezpieczeństwo Twojego czworonoga jest najważniejsze. Transporter to rozwiązanie, dzięki któremu Twój pies jest dobrze chroniony przed obrażeniami spowodowanymi przez przemieszczające się przedmioty w przypadku gwałtownego hamowania lub wypadku.

W jaki sposób Twój pies przyzwyczaja się do podróży w transporterze?

Najlepiej byłoby, gdyby psy podróżowały w ten sposób od samego początku. Dlatego wielu hodowców stawia transporter w mieszkaniu lub w ogrodzie, aby już szczenięta mogły wykorzystać go jako miejsce do spania lub zabawy oraz zaakceptować jako naturalną część swojego terytorium. Starsze zwierzaki mogą mieć z tym większy problem, ale z pewnością z czasem również i one przywykną do nowego sposobu podróży.

Idealna rozwiązanie dla psa

Decydujące znaczenie dla wyboru odpowiedniego transportera ma rozmiar psa: powinien zapewnić wystarczająco dużo miejsca, aby czworonożny przyjaciel mógł wygodnie się położyć, rozciągnąć i usiąść prosto. Nie może jednak być zbyt duży. Transportery o wysokiej jakości wykonane są z wytrzymałego aluminium. Kto dużo podróżuje ze swoim zwierzakiem, na przykład na turnieje lub wystawy, nie powinien zaniedbywać bezpieczeństwa czworonoga. Transporter, dzięki zintegrowanym moskitierom chroni psa przed uciążliwymi owadami.