Kulturystyka

Najwyższej jakości sprzęt do body building można kupić także online

Szeroka klatka piersiowa, zaokrąglone ramiona i wyraźnie zarysowany sześciopak - muskularne ciało to wciąż cel niejednego sportowca hobbysty. Nic dziwnego, prężne muskuły są przecież symbolem siły i witalności. Obojętne, czy sportowiec amator czy zapalony kulturysta, w tectake każdy może znaleźć wszystko, co jest potrzebne do budowy masy mięśniowej.

Wysokiej jakości sprzęt jest decydujący dla udanego treningu w przydomowej siłowni. Bez stabilnej ławki treningowej czy atlasu do ćwiczeń nic z tego nie będzie. To właśnie ławka i atlas stanowią podstawę dla różnorodnych ćwiczeń. Atlasy kulturystyczne to wielofunkcyjne przyrządy, które dzięki zgrupowaniu takich urządzeń jak ławka Scotta (modlitewnik), ławka łamana do brzuszków, trenażer pleców (wyciąg) i brzucha, ławka sit-up czy trenażer nóg pozwalają zaoszczędzić miejsce zapewniając przy tym niezbędny zakres funkcjonalności. Ponadto atlasy typu Power Rack posiadają masywne stojaki na sztangi, gryfy oraz ciężarki. Nawet bardziej złożone podstawowe ćwiczenia takie jak martwy ciąg lub przysiady nie będą stanowiły problemu w naszej domowej sali treningowej. Oczywiście ławkę Scotta, stojaki na sztangi i ciężarki, trenażer nóg oraz pozostałe przyrządy można nabyć osobno. Ale wszystko to na nic, jeśli nie będziemy mieli wysokojakościowych hantli. Kulturyści i bodybuilderzy mogą bez ograniczeń korzystać z bogatej oferty firmy tectake, począwszy od długich sztang, a skończywszy na sztangach łamanych typu SZ. Dzięki specjalnym sztangom łamanym typu SZ poszerza się spektrum ćwiczeń, które można wykonywać na ławce łamanej.

Razem z trenażerem nóg takim jak ławka sit-up, solidnym stojakiem na obciążenia oraz atlasem do ćwiczeń wraz z trenażerem mięśni grzbietu na niewielkiej przestrzeni powstaje prawdziwe studio fitness. Dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi ceny do jakości stworzenie przydomowej sali treningowej z wykorzystaniem przyrządów firmy tectake w dłuższej perspektywie jest nie tylko bardziej wygodne ale również bardziej opłacalne niż członkostwo w klubie fitness.