Pawilony ogrodowe

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Wymiary

Pawilon ogrodowy – ochrona przed deszczem i słońcem

W miesiącach wiosenno-letnich właściciele ogrodów szczególnie chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować huczne przyjęcie z przyjaciółmi, elegancką kolację czy nawet wystawne przyjęcie weselne – pawilon ogrodowy przyda się w każdym ogrodzie. Zwłaszcza, kiedy tak ważne jest, aby warunki atmosferyczne nie pokrzyżowały nam planów.

Znajdź odpowiedni namiot ogrodowy

Nasze pawilony ogrodowe można szybko rozstawić, aby ochronić gości przed deszczem lub nadmiernym nasłonecznieniem. Po imprezie szybko złożysz pawilon i schowasz go w suchym miejscu. Kupując namiot tego typu, upewnij się, że wybierzesz odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb i zastosowania. Odpowiedz sobie na następujące pytania: Ile osób powinien pomieścić? Czy goście będą stać czy siedzieć? Czy w pawilonie ma stanąć również bufet? Weź pod uwagę fakt, że nikt nie będzie chciał siedzieć w rogach pawilonu, kiedy zacznie padać.

Materiał i wyposażenie pawilonów ogrodowych

Pawilony są zwykle wykonane z plastikowych plandek lub impregnowanej tkaniny poliestrowej. Obie wersje mają swoje zalety: tworzywo sztuczne jest całkowicie wodoodporne, a poliester jest niewrażliwy na promieniowanie UV. Dostępne są otwarte i zamknięte warianty: otwarte modele mają tylko plandekę dachową, a przy zamkniętych namiotach imprezowych między podpórkami są rozciągane dodatkowe plandeki. Upewnij się, że dach jest odpowiednio podparty. Jeśli zamierzasz umieścić grill w środku pawilonu, wybierz model z tzw. koroną: otwartą i podniesioną częścią dachu.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.