O nas

tectake to Twój sklep internetowy, w którym znajdziesz mnóstwo praktycznych rozwiązań dla domu, ogrodu i biura, artykuły dekoracyjne oraz wiele produktów dla dzieci.

 

tectake Polska jest oddziałem niemieckiej firmy, która specjalizuje się w dystrybucji produktów z kategorii dom i ogród, czas wolny i hobby. U nas znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań dla gospodarstwa domowego, artykuły dekoracyjne, wyposażenie dla niemowląt i dzieci i wiele więcej. To właśnie niezwykle bogata oferta wyróżnia naszą firmę. Ponadto oferujemy gotowe rozwiązania – niezależnie czy szukasz produktów do pielęgnacji samochodu, akcesoriów kempingowych, mebli, wyposażenia ogrodu, przyborów do grillowania lub akcesoriów dla zwierząt – u nas znajdziesz nie tylko gotowe rozwiązania, pozwalające Ci oszczędzić czas i pieniądze, lecz również takie, które sprawią, że wykonywanie czynności domowych stanie się czystą przyjemnością.

 

Naszą dewizą jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego oferujemy produkty dostępne dla każdego, które wyróżnia funkcjonalność oraz dobry stosunek jakości do ceny. W celu optymalizacji naszych produktów poddajemy je ciągłemu rozwojowi, co doceniają nie tylko nasi klienci lecz także niezależne międzynarodowe organizacje certyfikujące jak „Trusted Shops” lub EHI. Zakresem naszego działania są niemal wszystkie kraje Europy, gdzie zbieramy cenne doświadczenie w jeszcze efektywniejszym doborze produktów do wymogów stawianych nam przez klientów.

 

Zadowolenie naszych klientów to również nasze zadowolenie. Dołącz jeszcze dziś do grupy naszych klientów!