Stoły do beer ponga

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Lubisz grać w beer ponga? Wybierz składane stoły do beer ponga z oferty Tectake.pl. To kompletny zestaw, solidny stół wraz z kubkami i piłeczkami.

Składane stoły do beerponga – zabawa na każdą imprezę

Gry towarzyskie to doskonały sposób na udaną zabawę podczas imprezy ze znajomymi. Nasza propozycja to składane stoły do beerponga – zabawy, która sprawdzi się na każdym spotkaniu towarzyskim. Czym jest beer pong? To zdecydowanie imprezowa gra, która przeznaczona jest dla nieco większej grupy osób. Najpierw dzielimy się na drużyny dwuosobowe. Mniej więcej do połowy każdego z kubków wlewamy piwo. Kubki ustawiamy po dwóch stronach stołu, po każdej z nich dziesięć kubków. Zasady gry są dosyć proste – rzucamy piłeczką pingpongową, aby trafić do kubka. Kiedy to się uda, przeciwnik musi wypić z niego piwo. W jednej rundzie gry wykonujemy cztery rzuty. Ta drużyna, która trafi do wszystkich kubków przeciwnika, wygrywa. <a href="https://www.tectake.pl/stol-do-beer-ponga-cancun-403853"><b>Stoły do beer ponga</a></b> z naszej oferty zostały przystosowane optymalnie do tej zabawy. Na blacie posiadają dokładnie zaznaczone linie, włącznie z oznaczeniem, gdzie ustawić kubki. Model Cancu posiada specjalnie zaprojektowane otwory na kubki, które pozwalają na ich stabilniejsze ustawienie podczas gry. W dolnej części stołu znajduje się miejsce na napoje oraz kostki lodu, tak więc podczas imprezy zimne napoje będą zawsze pod ręką. Kupując stół w zestawie otrzymujesz również piłeczki i kubki w dwóch kolorach. Cały stół prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Jeżeli szukasz ciekawej gry na imprezę, która przypadnie do gustu gościom, wybierz beer ponga. Kup stół i baw się razem z przyjaciółmi.

Wybierz stabilne stoły do beer ponga

Dostępne w naszej ofercie stoły to produkty doskonałej jakości. Stabilne stoły do beer ponga, które proponujemy, wykonane zostały z aluminium. Oznacza to, że są bardzo lekkie, co z kolei sprawia, że bardzo łatwo je rozłożyć. W kilka sekund stół do zabawy jest gotowy. Nóżki stołu posiadają regulację, tak więc przez przeszkód dopasujesz je do potrzeb użytkowników. Posiadają również antypoślizgowe nakładki dla zachowania wygody podczas zabawy. Stół zaprojektowany został w taki sposób, aby zapewnić pełny komfort podczas zabawy.