Siłownia

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Mata do jogi, steper i kijki do nordic walking - najwyższej jakości sprzęt fitness do nabycia online

Zwolennicy fitness nie stali nigdy wcześniej przed takim wyborem różnorodnych form ćwiczeń czy sprzętu. Począwszy od klasycznego treningu fitness z ciężarkami gimnastycznymi, poprzez jogę, nordic walking, a kończąc na sesjach crossfit. Możliwości na drodze do osiągnięcia wymarzonej figury są niemal niegraniczone. U nas znajdziecie odpowiedni dla siebie sprzęt fitness.

Fitness indoorowy jest bardzo na czasie

Osoby chcące urządzić sobie w piwnicy lub sypialni kącik do ćwiczeń siłowych, znajdą w naszym sklepie online bogaty wybór wysokiej jakości sprzętów do ćwiczeń takich jak ławki do ćwiczeń, atlasy, różnego rodzaju hantle oraz sztangi. Przy pomocy tych sprzętów możliwe będzie wykonywanie różnych ćwiczeń wzmacniających biceps, brzuch, uda i ramiona. Wykonując ćwiczenia należy mieć na uwadze, by obciążenie zwiększać sukcesywnie i robić regularne przerwy. Ponadto ważnym aspektem jest równomierne obciążanie wszystkich partii ciała. Tym sposobem pierwsze widoczne efekty pojawią się już po kilku tygodniach.

Kto chciałby trenować w sposób elastyczny i przykłada dużą wagę do swobody z dala od studio fitness, w okamgnieniu, niczym jin, może zamienić swój salon w klub fitness dzięki bogatej ofercie sprzętu fitness. Absolutnie podstawowym wyposażeniem jest dobra mata ochronna do ćwiczeń. Mata ochronna może służyć jako podkładka pod przyrząd treningowy jak np. stepper lub nawet jako mata do ćwiczeń. Duża zaleta: maty ochronne na podłogę nie tylko chronią delikatne podłogi przed uszkodzeniem ale także tłumią hałas i wibracje powstające podczas treningu z ciężarkami gimnastycznymi.

Najlepsze oferta sprzętu do ćwiczeń crossfit oraz sesji jogi

Chcesz ociekać potem i podczas każdego treningu przełamywać swoje osobiste granice wytrzymałości? Jeśli tak, to crossfit jest dla Ciebie. Dzięki wysokogatunkowemu sprzętowi do crossfitu firmy tectake jak np. kamizelki obciążeniowe oraz wielofunkcyjne ciężarki kulowe włączysz wyższy bieg. Natomiast dla tych, którzy chcieliby poćwiczyć trochę spokojniej, zalecamy wymianę kamizelki obciążeniowej oraz hantli kulowych na wysokiej jakości matę do jogi a następnie znaleźć swój wewnętrzny spokój wykonując różnorodne asany.

Wytchnienie dla ciała i ducha

Po ciężkim treningu mięśnie zasługują na odpoczynek. Idealnie sprawdza się wówczas trening powięziowy z rolką do ćwiczeń powięziowych. Rolka powięziowa służy tutaj do wspomagania miejscowego ukrwienia tkanek i rozluźnia pospinane mięśnie, co prowadzi do perfekcyjnej regeneracji. Alternatywnie można też sięgnąć po kijki do nordic walking i rozkoszować się odprężającą przechadzką pod gołym niebem.