Regały stojące

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Potrzebujesz miejsca, gdzie mógłbyś przechowywać ulubione książki czy filmy? Sprawdź jakiej wielkości regał będzie idealnie pasował do Twojego mieszkania!

Regały stojące na książki - tectake.pl

Zagospodarowanie przestrzeni w Twoim domu to nie lada wyzwanie. Kiedy remontujesz mieszkanie, starasz się przewidzieć, ile potrzebujesz półek lub szafek, by wszystko pomieścić. Dobrą wskazówką jest próba pochowania wszystkiego lub umieszczenia na regale. W ten sposób unikniesz nieporządku, a także nie pogubisz wielu cennych rzeczy. Jakie szafki zatem wybrać? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór stylowych mebli, które nie tylko pomogą Ci przechować ulubione książki czy płyty CD, ale również będą pięknie prezentować się z pozostałymi dodatkami w mieszkaniu.

Zagospodaruj miejsce w swoim domu ze stylowymi regałami

Świetnym przykładem są pięknie wykonane regały w stylu industrialnym. Jest na nich ogromna ilość miejsca, dzięki czemu z pewnością zmieścisz tu książki, kwiaty, ozdoby, pamiątki z wakacji i inne tego typu drobne przedmioty. Cała konstrukcja jest bardzo solidna i stabilna. Wszystko dzięki połączeniu stali oraz drewna. W ten sposób staje się on idealną propozycją jako regał do Twojego salonu. W zależności od Twoich upodobań znajdziesz u nas różne warianty, takie jak regał Leeds lub Manchester, w których półki kończą się na stalowej ramie lub regał Glasgow, który stylowo wychodzi poza konstrukcję. W ten sposób jesteś w stanie jeszcze ciekawiej zorganizować przestrzeń w swoim pomieszczeniu.

Idealne miejsce do przechowywania wspomnień na nośniku CD

Poza standardowymi regałami stojącymi na książki prezentujemy Tobie specjalnie przystosowane dla naszych klientów regały na płyty CD. Posiadają one specyficzny rozmiar, przez co z reguły dobranie odpowiedniej szafki jest dość trudne. W naszej ofercie znajdują się produkty zaprojektowane idealnie do przechowywania oraz eksponowania Twoich płyt. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie bardzo dużo muzyki oraz filmów znajduje się na takich nośnikach — tak samo w przypadku filmów ze ślubu lub rocznicy. Wyposażając się w taki regał, będziesz mieć szybki dostęp do ulubionych produkcji, jednocześnie bardzo elegancko je układając na wymiarowych półkach. W naszym sklepie znajdziesz zarówno wysokie regały na 1080 płyt, jak i nieco mniejsze z sześcioma przegródkami, które pomieszczą 102 sztuki.

Wybierz idealne półki dla siebie!

Korzystając z oferty naszego sklepu, dajesz sobie gwarancję, że wybierzesz idealny produkt dla siebie. Wszystko dzięki temu, że dajemy Ci szerokie możliwości wyboru, a co za tym idzie, możesz dokonać zakupu odpowiednio pod swoje preferencje. Mogą zainteresować Cię także specjalnie zaprojektowane regały składane, które z pewnością pomogą zaoszczędzić ogromną ilość miejsca w Twoim domu, przy jednoczesnym pochowaniu niepotrzebnych rzeczy. Skorzystaj z naszej oferty już teraz i zaaranżuj swoje mieszkanie tak, jak chcesz. Spraw, że zacznie w nim panować prawdziwy porządek, a każda książka, film czy ozdoba, będą miały swoje wyjątkowe miejsce. Oferujemy regały w różnych wielkościach i kształtach, wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.