Stoliki kawowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 159 zł
  UVP 309 zł
  (93)
 2. 110 zł
  UVP 199 zł
  (84)
 3. 210 zł
  UVP 309 zł
  (100)
 4. 155 zł
  UVP 239 zł
  (94)
 5. 208 zł
  UVP 354 zł
  (96)
 6. 225 zł
  UVP 334 zł
  (96)

Stoliki kawowe

Chcąc zadbać o odpowiednią atmosferę w Twoim domu zwracasz uwagę przede wszystkim na aranżację. W jaki sposób jest on urządzony. Dobierasz kolory ścian, dekoracje. Jednak żadna dekoracja nie będzie pełna bez idealnie dopasowanych mebli. Obecnie nawet kształt krzeseł zmienia całkowicie poczucie komfortu w każdym pomieszczeniu. Jak w takim razie zagospodarować przestrzeń w jadalni? Sprawdź koniecznie nowoczesne rozwiązania, jakimi są stołki barowe, w różnym stylu.

Jaki stolik kawowy wybrać do salonu?

Kuchnia już dawno przestała być miejscem, gdzie tylko przyrządza się posiłki. W wielu projektach domów oraz mieszkań, wykorzystuje się rozwiązanie, które polega na rozbudowaniu kuchni o dodatkową przestrzeń jaką jest jadalnia. Sprawdza się to świetnie, gdyż jeszcze bardziej integruje ze sobą członków rodziny. Jako że na przygotowaniach posiłków spędzasz bardzo dużo czasu, w ten sposób masz możliwość wzmocnić swój kontakt z Twoimi najbliższymi. Dzieci mogą wykonywać swoje zadania domowe, a Ty w tym czasie ze spokojem przyrządzisz obiad lub umyjesz naczynia.

Małe stoliki kawowe

Dlatego tak często buduje się jadalnię z wykorzystaniem blatu barowego. W takiej sytuacji, by móc przy nim siedzieć nowoczesne hokery sprawdzą się idealnie. Takie wyposażenie nie jest skierowane tylko z myślą o Twoich domownikach. Jeśli lubisz zapraszać do domu znajomych i urządzać różnego rodzaju mniejsze lub większe imprezy, barowy stół oraz hokery to idealny pomysł na zwiększenie miejsc do siedzenia. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zajmuje mało przestrzeni. Jednocześnie takie stołki zapewnią pełen komfort, dzięki przemyślanej konstrukcji.

Praktyczny stolik kawowy do salonu

Minusem standardowych krzeseł czy taboretów jest brak możliwości ich regulowania. W takim momencie, osoby wyższe mogą odczuwać spory dyskomfort, gdyż będą zmuszone podwijać nogi. Rozwiązanie jest bardzo proste. Jeśli wyposażysz się w hokery regulowane, dostępne w naszym sklepie, będziesz mógł zapewnić swoim gościom pełną wygodę. Ponadto, dzięki dodatkowej obręczy, będą mogli na niej oprzeć nogi, dostosowując wysokość hokera do swoich upodobań. Sprawdzi się to zarówno podczas imprez, ale także na co dzień. Tego rodzaju akcesoria wykonane są z bardzo dobrego materiału, dzięki czemu posłużą Tobie długie lata.