Parawany ogrodowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 324 zł
  UVP 489 zł
  (89)
 2. 669 zł
  UVP 894 zł
  (82)
 3. 95 zł
  UVP 149 zł
  (93)
 4. 155 zł
  UVP 224 zł
  (92)
 5. 109 zł
  UVP 179 zł
  (95)

Parawany ogrodowe

Osłonięcie ogrodu lub balkonu przed wiatrem i nieprzychylnym spojrzeniem to jedno z głównych zadań, jakie mają parawany ogrodowe. To dzięki nim w kilka chwil sprawisz, że Twoje miejsce relaksu nabierze wyjątkowej prywatności i każda chwila w nim spędzona będzie przyjemnością.

Jak odgrodzić się od sąsiada?

Skuteczne odgrodzenie się od sąsiada jest możliwe, nie tylko w przypadku posiadania domu z ogrodem, ale także tarasu czy balkonu w zabudowie wielorodzinnej. W przypadku balkonu lub tarasu umiejscowionego w bloku dobrym pomysłem jest osłona balkonowa, która wykonana jest z miękkiego, ale wytrzymałego tworzywa oraz ma okute metalem otwory montażowe. Dzięki nim możesz obudować balkon w kilka chwil bez żadnych narzędzi. Sposobów montażu jest wiele i różnią się one w zależności od rodzaju balustrady. Innym sposobem na osłonięcie balkonu od strony sąsiada jest wachlarz balkonowy, który możemy zamocować pomiędzy dwoma sąsiadującymi balkonami. Składany mechanizm dodatkowo ułatwia jej użytkowanie, a sam wachlarz wykonany jest z wodoodpornego tworzywa, które łatwo czyścić z nagromadzonego kurzu. Co więcej, ochrona ta zapewni nie tylko odrobinę prywatności, ale także osłoni balkon przed nadmiernym słońcem czy wiatrem.

Jak osłonić taras od wiatru?

Nieprzyjemne podmuchy wiatru mogą sprawić, że każda przyjemna chwila zostanie zniszczona. W takim wypadku doskonale sprawdzi się osłona tarasowa, która zabezpieczy każdy taras od nieprzyjemnego zawiewania, słońca, a nawet nieprzychylnych spojrzeń sąsiadów. W przypadku tarasu w budowie wielorodzinnej dobrym wyjściem są wachlarze balkonowe, które w kilka chwil zasłonią boki tarasów. Natomiast w przypadku tarasów w ogrodzie najlepszym rozwiązaniem będą parawany tarasowe. Zbudowane na stelażu metalowym i wykonane z wysokiej jakości poliestru zabezpieczą każdy taras przed wiatrem, słońcem czy spojrzeniami przechodniów. Sam montaż oraz późniejsze rozkładanie parawanu jest nad wyraz proste. W czasie montażu należy stelaż przymocować za pomocą dołączonych do zestawu śrub i kołków. Rozkładanie polega na naciągnięciu parawanu i zapięciu go w stojaku. Parawan praktycznie składa się sam dzięki mechanizmowi sprężynowemu.

Czym zabudować boki tarasu?

Szukając idealnego rozwiązania w przypadku zabudowy tarasu, możemy przeglądać setki ofert, które będą nas namawiać na różnego typu rozwiązania, jedni będą proponować przenośne parawany ogrodowe, inni rozwiązania montowane na stałe wykonane z pleksi. Firma Tectake proponuje natomiast łatwe w montażu i proste w obsłudze markizy tarasowe, które można rozciągać i chować w aluminiowym stelażu – sprawdź, jakie to proste i przekonaj się, że jest to rozwiązanie idealne – niezależnie czy chcesz odrobinę cienia, czy osłonięcia się od wiatru, lub spojrzeń sąsiadów. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania są niezwykle trwałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz akcesoria ogrodowe, które posłużą Ci przez wiele lat w dobrej kondycji.