Oscylacyjne polerki samochodowe

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Profesjonalne urządzenia do polerowania: Twoje narzędzie do pracy lakierniczej

Poręczne orbitalne urządzenia polerujące działają przy niskich prędkościach, wydzielają mało ciepła i są wyjątkowo ciche. Cecha szczególna: element, na którym znajduje się nakładka, nie obraca się, ale porusza się eliptycznie. Dzięki swojemu oscylacyjnemu trybowi pracy polerka orbitalna jest łatwa w obsłudze, więc nawet początkujący mogą osiągnąć dobre wyniki. Na przykład świetnie nadaje się do polerowania lakieru w samochodzie.

Polerowanie za pomocą polerki orbitalnej

Nałóż niewielką ilość pasty na wybrane miejsce. Przyłóż nakładkę polerującą do powierzchni auta, a następnie włącz urządzenie. Wybierz niską prędkość i rozprowadź lakier bez nacisku na podłoże. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powoli i dokładnie poleruj ruchami okrężnymi. Teraz możesz powoli zwiększać nacisk i prędkość. Ważne, aby dysk polerujący znajdował się przez cały czas pod odpowiednim kątem. Aby uzyskać doskonałe wykończenie, zmniejsz nacisk i prędkość jeszcze raz. Gdy nakładka polerująca całkowicie się zatrzyma, zdejmij ją z urządzenia. Na koniec przetrzyj polerowany obszar szmatką.

Orbitalne maszyny polerujące w praktycznym zestawie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz polerki orbitalne w zestawach z akcesoriami, takimi jak kilka gąbek do polerowania, obrotowe mieszadła, ściereczki z mikrofibry czy miękkie futerko do polerowania. Nasze urządzenia nadają się do różnych zadań, takich jak usuwanie zarysowań, polerowanie, woskowanie i lakierowanie na wysoki połysk. Po zakończeniu pracy można schować maszynę do przeznaczonego do tego celu futerału.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 3-4 dni robocze (poniedziałek – piątek)
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 12:00 w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: PayPal, Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.