Oscylacyjne polerki samochodowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Profesjonalne urządzenia do polerowania: Twoje narzędzie do pracy lakierniczej

Poręczne orbitalne urządzenia polerujące działają przy niskich prędkościach, wydzielają mało ciepła i są wyjątkowo ciche. Cecha szczególna: element, na którym znajduje się nakładka, nie obraca się, ale porusza się eliptycznie. Dzięki swojemu oscylacyjnemu trybowi pracy polerka orbitalna jest łatwa w obsłudze, więc nawet początkujący mogą osiągnąć dobre wyniki. Na przykład świetnie nadaje się do polerowania lakieru w samochodzie.

Polerowanie za pomocą polerki orbitalnej

Nałóż niewielką ilość pasty na wybrane miejsce. Przyłóż nakładkę polerującą do powierzchni auta, a następnie włącz urządzenie. Wybierz niską prędkość i rozprowadź lakier bez nacisku na podłoże. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powoli i dokładnie poleruj ruchami okrężnymi. Teraz możesz powoli zwiększać nacisk i prędkość. Ważne, aby dysk polerujący znajdował się przez cały czas pod odpowiednim kątem. Aby uzyskać doskonałe wykończenie, zmniejsz nacisk i prędkość jeszcze raz. Gdy nakładka polerująca całkowicie się zatrzyma, zdejmij ją z urządzenia. Na koniec przetrzyj polerowany obszar szmatką.

Orbitalne maszyny polerujące w praktycznym zestawie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz polerki orbitalne w zestawach z akcesoriami, takimi jak kilka gąbek do polerowania, obrotowe mieszadła, ściereczki z mikrofibry czy miękkie futerko do polerowania. Nasze urządzenia nadają się do różnych zadań, takich jak usuwanie zarysowań, polerowanie, woskowanie i lakierowanie na wysoki połysk. Po zakończeniu pracy można schować maszynę do przeznaczonego do tego celu futerału.