Oscylacyjne polerki samochodowe

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material
 1. 420 zł
  UVP 829 zł
  (95)
 2. 370 zł
  UVP 669 zł
  (89)
 3. 345 zł
  UVP 624 zł
  (91)

Profesjonalne urządzenia do polerowania: Twoje narzędzie do pracy lakierniczej

Poręczne orbitalne urządzenia polerujące działają przy niskich prędkościach, wydzielają mało ciepła i są wyjątkowo ciche. Cecha szczególna: element, na którym znajduje się nakładka, nie obraca się, ale porusza się eliptycznie. Dzięki swojemu oscylacyjnemu trybowi pracy polerka orbitalna jest łatwa w obsłudze, więc nawet początkujący mogą osiągnąć dobre wyniki. Na przykład świetnie nadaje się do polerowania lakieru w samochodzie.

Polerowanie za pomocą polerki orbitalnej

Nałóż niewielką ilość pasty na wybrane miejsce. Przyłóż nakładkę polerującą do powierzchni auta, a następnie włącz urządzenie. Wybierz niską prędkość i rozprowadź lakier bez nacisku na podłoże. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powoli i dokładnie poleruj ruchami okrężnymi. Teraz możesz powoli zwiększać nacisk i prędkość. Ważne, aby dysk polerujący znajdował się przez cały czas pod odpowiednim kątem. Aby uzyskać doskonałe wykończenie, zmniejsz nacisk i prędkość jeszcze raz. Gdy nakładka polerująca całkowicie się zatrzyma, zdejmij ją z urządzenia. Na koniec przetrzyj polerowany obszar szmatką.

Orbitalne maszyny polerujące w praktycznym zestawie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz polerki orbitalne w zestawach z akcesoriami, takimi jak kilka gąbek do polerowania, obrotowe mieszadła, ściereczki z mikrofibry czy miękkie futerko do polerowania. Nasze urządzenia nadają się do różnych zadań, takich jak usuwanie zarysowań, polerowanie, woskowanie i lakierowanie na wysoki połysk. Po zakończeniu pracy można schować maszynę do przeznaczonego do tego celu futerału.