Hamaki

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Rozmiar
Funkcja składania
  1. nie składany
  2. składany

Przyjemny odpoczynek w hamaku

Ciesz się latem w łagodnie kołyszącym się hamaku lub w wygodnym wiszącym krześle. Początkowo, hamaki były wykonane z plecionej kory i sizalu, dziś wykorzystywane są do tego celu różne tkaniny i tworzywa sztuczne w wielu różnych kolorach.

Hamak siatkowy a hamak materiałowy

Tradycyjne hamaki wykonane są ze splątanych nici bawełnianych. Te tak zwane hamaki sieciowe nie mają żadnych węzłów, są wyjątkowo stabilne, przepuszczają powietrze i optymalnie dostosowują się do ciała. Z drugiej strony hamaki materiałowe są wykonane z trwałych tekstyliów. Oferują wyższy poziom komfortu i lepszą izolację termiczną. Właśnie dlatego ten wariant hamaka jest szczególnie popularny w szerokościach geograficznych o chłodniejszym klimacie. Hamaki mogą mieć własną ramę. Hamaki o wysokiej jakości są odporne na światło, zmywalne i odporne na pleśń. Można też zaopatrzyć się w podwójne hamaki, które oferują wyjątkowo dużo miejsca dla dwóch osób. Zintegrowany dach nad hamakiem chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem lub kroplami deszczu.

Powieś hamak

Hamaki są zwykle zawieszone w dwóch punktach. Można na przykład przymocować je do drzew, mocnych belek dachowych lub specjalnych haków ściennych. Ale nawet jeśli w Twoim ogrodzie brakuje odpowiednich drzew, nie musisz rezygnować z relaksu na zewnątrz. Istnieją praktyczne rozwiązania ułatwiające użytkowanie hamaka: masz wybór między hamakami na stojakach, które są mocowane przez liny i śledzie do ziemi, a tymi posiadającymi ramę w kształcie litery U. Nasza wskazówka: idealna wysokość zawieszenia to połowa odległości między dwoma punktami mocowania. Hamak powinien wisieć na dogodnej wyskości, aby można się w nim wygodnie zrelaksować. Dotyczy to w szczególności modeli bez drążka rozporowego.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.