Narzędzia

Sort by
Cena
Kategorie
Kolor
Material

Chcesz kupić profesjonalne narzędzia warsztatowe? Szukasz zestawów kluczy lub gwintowników? Wszystko to znajdziesz w ofercie Tectake.pl. Sprawdź!

Profesjonalne narzędzia warsztatowe

Narzędzia to najistotniejszy element wyposażenia każdego warsztatu i garażu. To podstawowy sprzęt do wykonywania napraw i majsterkowania. Narzędzia warsztatowe powinny wyróżniać się funkcjonalnością i doskonałą jakością. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór solidnych narzędzi, które sprawdzą się doskonale w pracy każdego profesjonalisty, ale też majsterkowicza. Kupisz u nas wyposażenie, które stanie się Twoim codziennym niezbędnikiem. To co wyróżnia asortyment w naszym sklepie, to połączenie jakości z atrakcyjną ceną. Kupisz u nas wszystko co niezbędne do każdego warsztatu. Klucze, uchwyty, narzynki, zaciskarki – to tylko nieliczne z naszych propozycji. W jednym miejscu wybierzesz całe niezbędne wyposażenie dla profesjonalnego warsztatu i do garażu. Sprawdź nasze produkty i wybieraj spośród kilkudziesięciu sprawdzonych narzędzi do pracy.

Klucze z grzechotką i zestawy

Podstawą pracy każdego mechanika są klucze. Wyróżniamy kilka rodzajów kluczy, gdzie poszczególne typy przeznaczone są do innych prac. Klucze z grzechotką płasko-oczkowe doskonale sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach, dzięki konstrukcji z elastycznymi przegubowymi główkami. W naszej ofercie znajdziesz te klucze, wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Zestaw zawiera wszystkie najpopularniejsze rozmiary, tak więc przydadzą się one w wielu sytuacjach. Zakup kompletu kluczy to najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ wybierając jeden zestaw, otrzymujemy kilkanaście rozmiarów kluczy. Wartym uwagi jest zestaw kluczy nasadowych imbusowych . Jest to zestaw składający się aż z 30 części. Klucze doskonale sprawdzają się w pracy precyzyjnej. W całości wykonane z najwyższej jakości materiałów. To rozwiązanie optymalne do wyposażenia warsztatu. Jeżeli szukasz kluczy do napraw pojazdów mechanicznych oraz urządzeń, gdzie moment dokręcenia został dokładnie określony, u nas również kupisz coś odpowiedniego. Do takich zadań bowiem najlepiej sprawdzą się klucze dynamometryczne. 5-elementowy komplet narzędzi z kluczem dynamometrycznym umożliwia bardzo precyzyjne ustawienie momentu dokręcenia. Jest to klucz lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Nasz asortyment to szeroki wybór kluczy i kompletnych zestawów kluczy dla profesjonalistów. Każdy kto ceni sobie pracę przy wykorzystaniu narzędzi najwyższej jakości, będzie w pełni zadowolony z wyboru tych narzędzi.

Rozpórki do montażu drzwi w wielu wariantach

Oferujemy też szeroki wybór rozpórek. Rozpórki do montażu drzwi z naszego asortymentu dostępne są w zestawach. Kupisz rozpórki między innymi 6 sztuk, 4 sztuki, 2 sztuki. Rozpórki to niezbędne narzędzia przy osadzaniu ościeżnic w związku z czym, muszą być bardzo wytrzymałe. Narzędzia z naszej oferty wykonane są z odpowiednio trwałych materiałów. Dzięki regulacji dopasujesz je optymalnie do ościeżnicy. Są bardzo stabilne i łatwe w obsłudze. Rozpórki kupisz w dwóch kolorach – niebieskie lub czerwone.

Narzynki, klucze, listwy i wszystko to, co niezbędne do garażu

Potrzebujesz sprawdzonej zaciskarki do kabli? A może szukasz funkcjonalnej tablicy narzędziowej? Na Tectake.pl znajdziesz wszystko to, co niezbędne w każdym warsztacie. Profesjonalne narzędzia wysokiej jakości to podstawa efektywnej, ale i bezpiecznej pracy. Dlatego właśnie warto inwestować w nowoczesne i jakościowe rozwiązania. Ponadto, dobrze dobrany sprzęt gwarantuje też bezpieczeństwo podczas pracy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Kupisz u nas pojedyncze narzędzia, ale też zestawy gwintowników, kluczy i wiele innych.