Walizki narzędziowe

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Wymiary

Walizki narzędziowe

Każdy, niezależnie od tego, czy lubi majsterkować, czy nie powinien przejrzeć ofertę na walizki narzędziowe i wybrać tę, która przyda mu się najbardziej. Wiadomo – czasem trzeba przykręcić w domu śrubkę w drzwiach od szafki, zamocować obrazek na ścianie czy coś naprawić. Dużo łatwiej to zrobić, jeśli mamy pod ręką odpowiednie do tego narzędzia.

Jaka walizka narzędziowa będzie odpowiednia?

To, jaką walizkę narzędziową powinno się wybrać, zależy od tego, co zamierzasz robić. Jeśli zależy Ci jedynie na podstawowych narzędziach, które pozwolą Ci na dokonanie drobnych napraw w domu lub ogrodzie, doskonale sprawdzi się walizka na narzędzia z gotowym zestawem narzędzi. Znajdziesz w niej bowiem najpotrzebniejsze w każdym domu sprzęty, takie jak: wkrętaki, kombinerki, młotek, poziomnica, klucze imbusowe. Poza nimi do zestawu dołączone będą takie rzeczy jak śruby, wkręty, gwoździe, opaski zaciskowe i inne drobne elementy, które ułatwią naprawianie podstawowych rzeczy. Natomiast jeśli chcesz zacząć majsterkować lub poszukujesz bardziej zaawansowanych zestawów narzędzi, zainteresuj się większymi walizkami narzędziowymi na kółkach, które posiadają ponad 800 lub 1000 elementów. W takim zestawie znajdziesz też sprzęty, które pozwolą Ci na większy zakres prac takie jak szczypce do zdejmowania izolacji z kabli, klucz nastawny, grzechotkę z zestawem bitów i nasadek oraz próbnik elektryczny (znany potocznie jako śrubokręt kontrolka).

Z czego powinna być wykonana walizka narzędziowa?

Wybór materiałów, z których wykonane są walizki narzędziowe na kółkach, jest tak samo duży, jak ilość i mnogość zestawów. Z czego powinna być wykonana walizka narzędziowa? Najlepiej, jeśli będzie wykonana z materiału, który będzie odporny na zarysowania, uderzenia, wstrząsy, rdzewienie i wiele innych, jednocześnie będąc lekką i poręczną. Dlatego decydując się na zakup walizki narzędziowej, wybierz taką w obudowie z aluminium lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W jednym i drugim przypadku kupujemy produkt, który utrzyma nam narzędzia w bezpiecznym środowisku, nie zardzewieje, nie będzie z czasem pękał lub się kruszył. Sama obudowa będzie też lekka, więc będziemy mogli ją swobodnie zabrać wraz z wyposażeniem. Wybierając mniejszą, podręczną skrzynkę narzędziową możemy zdecydować się także na model stalowy, malowany proszkowo. Będzie równie odporna na rdzewienie i czynniki zewnętrzne (jak smary i oleje), jednakże będzie cięższa. Doskonale się sprawdzi jako podręczny schowek na najczęściej używane elementy.

Jakie narzędzia warto mieć w walizce narzędziowej?

W domu może popsuć się wszystko, zwłaszcza w nieodpowiednim momencie. Dlatego też warto wiedzieć jakie narzędzia warto mieć w walizce narzędziowej, które mogą nam pomóc w każdej sytuacji. W pierwszej kolejności powinny się tam znaleźć zestawy wkrętaków, imbusów i kluczy. Dokręcanie luźnych śrubek w meblach i składanie nowych mebli będzie dzięki temu zdecydowanie łatwiejsze. Poza nimi powinniśmy mieć w skrzynce narzędziowej klucz nastawny, który przyda się przy dokręcaniu i wymianie elementów hydraulicznych. Natomiast poziomnica przyda się nie tylko podczas prac ogrodowych, ale także do powieszenia na ścianie zdjęć czy obrazów.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.