(61)
Darmowa wysyłka
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych

dostępny od ręki

w tym 23% podatku

Highlights

  • Uchwyt uchylny i obrotowy uchylny z odległością ściany do 36 cm
  • Wysoka stabilność do 20 kg
Highlight Image

Uchwyt ścienny do telewizora, odchylany, do 10 "- 26"

Uchwyt ścienny Tv odpowiedni do płaskich ekranów (telewizorów lub ekranów komputerowych) 10 - 26 cali lub 25 - 66 cm (proszę zwrócić uwagę na odstęp między otworami Twojego telewizora). Zamień swój salon w kino domowe z uchylnym, obrotowym uchwytem ściennym do telewizora firmy tectake.

Wyłącznie do użytku domowego.

Dostarczane przez nas kołki rozporowe i śruby nadają się tylko do montażu na ścianach z drewnianymi belkami lub na stałych ścianach betonowych. Przed montażem proszę się upewnić, czy ściana i ramiona uchwytu będą w stanie utrzymać ciężar monitora

Element montażowy przeznaczony jest jedynie do użytku wewnątrz budynku.

Nigdy nie przekraczaj maksymalnego dozwolonego obciążenia.

W niektórych przypadkach wymagane będą odpowiednie kołki i śruby dostępne w specjalistycznych sklepach.</p><p>Jeśli których z punktów jest niejasny, zwróć się o pomoc do specjalisty.

Normy VESA - co to znaczy?

VESA jest międzynarodowym standardem instalowania urządzeń LCD/ekranów plazmowych. Napisy na urządzeniu potwierdzają, czy sprzęt spełnia wymagania standardu VESA. Ponadto w łatwy sposób można sprawdzić, jaką normę VESA spełnia Twój odbiornik. W tym celu należy zmierzyć odległość między otworami w pionie i poziomie - odległość ta mierzona jest w milimetrach.

Art. Nr.:
Szczegóły produktu
x
Szczegóły produktu
Dostawa
x
Dostawa
  • Bogaty zestaw do montażu
  • Szczegółowa i ilustrowana instrukcja
Ocena
x
Ocena
Filtr

Często kupowane razem