Poduszki do spania na boku

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Dobry i relaksujący sen dzięki składanej nadmuchiwanej poduszce do spania na boku

Ten, kto śpi przeważnie na boku, potrzebuje właściwej poduszki. Tradycyjne poduszki raczej nie nadają się do tego. Przesuwają się, są za bardzo zbite lub zbyt luźne. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku poduszki, która została zaprojektowana specjalnie w tym celu. Poduszkę do spania na boku wyróżnia charakterystyczny podłużny kształt. Ułożenie jej pomiędzy górną i dolną nogą prowadzi do odciążenia wszystkich partii ciała. Przyjęcie anatomicznej prawidłowej pozycji podczas snu jest ogromnie korzystne dla głowy, karku, ramion, pleców, miednicy, bioder oraz kolan. Oto podstawowe zalety poduszki zaprojektowanej do spania na boku: ułatwia oddychanie, skurcze występują zdecydowanie rzadziej a do tego może zapobiegać uciążliwemu chrapaniu. Poduszka do spania na boku w wersji nadmuchiwanej jest idealnym rozwiązaniem zarówno w domu jaki i w podróży. W razie potrzeby można ją szybko nadmuchać i od razu z niej skorzystać. Ilość powietrza można regulować dostosowując w ten sposób perfekcyjnie twardość poduszki do własnych potrzeb.

Do wyboru jest wiele wariantów. Klasyczna poduszka do spania na boku ma podłużny kształt z polarową lub gładką poszewką. Ewentualnie można zdecydować się również na poduszkę do spania na boku w kształcie liczby 7. Składana nadmuchiwana poduszka dostarczana jest w praktycznym pokrowcu. Można wybierać spośród wielu kolorów. Poduszka z gładką poszewką jest w kolorze różowym, szarym i niebieskim, natomiast wersja polarowa w szarym i niebieskim. Ergonomiczna poduszka tzw. typu „7shape” wyposażona jest w gładką poszewkę w kolorze różowym lub niebieskim. W ten oto sposób nic już nie jest w stanie zakłócić naszego zdrowego i odprężającego snu. Poduszkę dla osób śpiących na boku można łatwo złożyć, a dzięki niewielkiej wadze sprawdzi się idealnie w podróży, na biwaku lub podczas pobytu w szpitalu.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.