Podwójny leżak ogrodowy – Twoja oaza relaksu na taras i do ogrodu
Stylowy stół, dwa komfortowe leżaki – zestaw rattanowy Carbonera marki tectake to idealne rozwiązanie na relaks w ogrodzie, na tarasie lub przy basenie. Stwórz swoje miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu! Na tym wygodnym zestawie z polirattanu możesz odpoczywać we dwoje, ciesząc się słońcem, lub zrelaksować się w samotności.
Wygoda i elastyczność użytkowania
Każdy leżak wyposażony jest w regulowane, 6-stopniowe oparcie – wygodnie czytaj, odpoczywaj lub opalaj się na płasko. Miękkie, wodoodporne poduszki pod głowę są zdejmowane i mocowane na rzepy – łatwo je utrzymać w czystości. Pokrowce można prać, a tkanina jest przyjemna w dotyku i szybkoschnąca.
Praktyczne rozwiązania
Pomiędzy leżakami ustawiony jest praktyczny stolik boczny. Blat ze szkła hartowanego posiada specjalne przyssawki, które zwiększają bezpieczeństwo i stabilność – to idealne miejsce na napoje, książkę czy krem do opalania.
Trwałość i elegancja
Leżak ogrodowy wykonany został z wysokiej jakości polirattanu odpornego na warunki pogodowe i promieniowanie UV. Stalowa rama malowana proszkowo zapewnia stabilność i wytrzymałość do 200 kg na osobę. Antypoślizgowe nóżki chronią podłoże przed zarysowaniami i zapewniają maksymalną stabilność na każdej powierzchni. Wybierz podwójny leżak rattanowy Carbonera i ciesz się najwyższym komfortem przez wiele sezonów!