Krzesła biurowe

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Funkcja składania
  1. nie składany
  2. składany

Krzesło biurowe – Twój wierny kompan w pracy

Średnio 212 w roku dni spędza pracownik biurowy siedząc na swoim krześle. Codzienna, wielogodzinna siedząca praca często w niewłaściwej pozycji może prowadzić do bolesnych skurczów mięśni oraz w efekcie do problemów z kręgosłupem. Na szczęście można temu zaradzić – ergonomicznie ukształtowany fotel biurowy redukuje ryzyko bólu pleców.

Na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniego fotela biurowego?

Wybierz fotel biurowy, który możesz indywidualnie dopasować do swojego wzrostu, sylwetki oraz pozycji w czasie pracy. Nowoczesne fotele oferują mechanizm, który synchronizuje nachylenie siedziska z oparciem. Funkcja amortyzacji siedziska dba z kolei o odpowiednie wsparcie ciała w czasie siadania. Szczególnie wygodne są fotele biurowe, których oparcie sięga do ramion. Odpowiednio wypukłe oparcie należycie podtrzymuje odcinek lędźwiowy. Wyposażanie fotele biurowego w podłokietniki lub rezygnacja z nich, to indywidualna kwestia użytkownika. Kolejnym ważnym kryterium są kółka – twarde przeznaczone są do dywanów i wykładzin podłogowych, miękkie do parkietu, drewnianych podłóg i paneli.

Zwróć uwagę na właściwą pozycję siedzenia

Siedząc na fotelu obrotowym, pamiętaj o właściwej pozycji. Tylko wtedy kręgosłup nie będzie nadmiernie obciążany. Twoje nogi powinny tworzyć kąt 90 stopni, uda powinny pewnie spoczywać na siedzisku, a stopy powinny dotykać podłogi. Opierając się, Twoje uda powinny wystawać na szerokość dwóch palców poza brzeg siedziska. Między Twoimi udami a blatem stołu powinno być miejsce na szerokość dłoni. Nowo nabyty fotel najlepiej wypróbować bezpośrednio przy biurku – w tym celu usiądź na nim, wyprostuj się i ustaw monitor w ten sposób, by znajdował się przynajmniej 50 cm od oczu. Jeśli ustawienie nie męczy, to oznacza, że właśnie znalazłeś kompana, który będzie towarzyszył Ci w Twojej biurowej codzienności.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.