Eleganckie fotele dyrektorskie

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Funkcja składania
  1. nie składany
  2. składany

Fotel dyrektorski: reprezentacyjny mebel do Twojego biura

Fotel dyrektorski to coś więcej niż tylko krzesło biurowe – jest niezwykle wygodny, reprezentacyjny i pokryty skórą naturalną lub ekoskórą. Często fotele dyrektorskie mają miękką tapicerkę, a ich kolory to stonowana czerń lub klasyczny brąz. Oprócz gabinetów kadry zarządzającej, fotele dyrektorskie coraz częściej spotykane są w salach konferencyjnych oraz w biurach domowych, co nie dziwi, ponieważ rozwiązanie to gwarantuje nie tylko odpowiedni komfort pracy ale jednocześnie stanowi optyczne uzupełnienie każdego biura.

W ten sposób dopasujesz fotel do swoich preferencji

Długie godziny spędzone w fotelu biurowym to dzień powszedni nie tylko kadry zarządzającej. W celu uniknięcia bólów pleców, ramion i karku należy zaopatrzyć się w ergonomiczny fotel, którego ustawienia można dostosować do indywidualnej sylwetki.

Wysokość siedziska powinna tak zostać ustawiona, by uda tworzyły lekko opadającą linie w kierunku kolan. Głębokość siedziska będzie z kolei właściwie ustawiona, jeśli między okolicę podkolanową a przednią część siedziska da się wcisnąć trzy lub cztery złączone palce. Ostatnim krokiem jest właściwe ustawienie oparcia, podparcia pod lędźwie, zagłówka oraz podłokietników, aby pozycja była pewna, nie powodowała bólów i odpowiadała osobistym preferencjom.

Cechy charakteryzujące dobry fotel dyrektorski

Fotel powinien zostać odpowiednio dobrany do wagi osoby w nim siedzącej. Ponadto ważne jest, by nie krępował ruchów. Tapicerka powinna być wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, aby zapewnić fotelowi odpowiednią estetykę również po dłuższym okresie użytkowania. Przednia część siedziska nie może być zbyt twarda, aby w czasie siedzenia nie wywierać niepotrzebnego nacisku na kolana. Z drugiej strony tapicerka nie powinna być zbyt miękka. Nasza sugestia: przy wyborze fotele dyrektorskiego należy uwzględnić także wysokość stołu oraz preferowaną pozycję do pracy.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.