(58)
Darmowa wysyłka
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych

dostępny od ręki

w tym 23% podatku

Highlights

  • Ogromna stabilność
  • Wysoka obciążalność
  • Pochylenie i obroty
  • Zintegrowana prowadnica kabla
  • Łatwa instalacja
  • Nadaje się do wielu monitorów
Highlight Image

Uchwyt ścienny do telewizora uchylny, obrotowy do 32 "- 60"

Dzięki uchwytom ściennym tectake problemy z doborem odpowiedniego rozwiązania to już przeszłość. Nasze uchwyty oferują bowiem wiele możliwości ustawienia – odpowiednia regulacja kątów następuje w niezwykle precyzyjny i łatwy sposób, dzięki czemu miganie obrazu i refleksy już nigdy nie będą Ci przeszkadzać w czasie oglądania ulubionego programu. Niezależnie, czy szukasz rozwiązania do kina domowego czy kuchni – w naszej ofercie znajdziesz uchwyty przystosowane do wielu modeli telewizorów. Ponadto nasze uchwyty oferują możliwość ukrycia kabli, co zapewni porządek i podniesie walory estetyczne całego rozwiązania. Dodatkową zaletą naszych uchwytów jest szybki i niezwykle łatwy montaż. W zestawie znajduje się m.in. poziomica, która ułatwia poprawny montaż na ścianie. Uchwyty ścienne tectake i inne akcesoria TV sprawią, że oglądanie Twoich ulubionych programów stanie się prawdziwą rozrywką.

Wyłącznie do użytku domowego.

Dostarczane przez nas kołki rozporowe i śruby nadają się tylko do montażu na ścianach z drewnianymi belkami lub na stałych ścianach betonowych. Przed montażem proszę się upewnić, czy ściana i ramiona uchwytu będą w stanie utrzymać ciężar monitora

Element montażowy przeznaczony jest jedynie do użytku wewnątrz budynku.

Nigdy nie przekraczaj maksymalnego dozwolonego obciążenia.

W niektórych przypadkach wymagane będą odpowiednie kołki i śruby dostępne w specjalistycznych sklepach.</p><p>Jeśli których z punktów jest niejasny, zwróć się o pomoc do specjalisty.

Normy VESA - co to znaczy?

VESA jest międzynarodowym standardem instalowania urządzeń LCD/ekranów plazmowych. Napisy na urządzeniu potwierdzają, czy sprzęt spełnia wymagania standardu VESA. Ponadto w łatwy sposób można sprawdzić, jaką normę VESA spełnia Twój odbiornik. W tym celu należy zmierzyć odległość między otworami w pionie i poziomie - odległość ta mierzona jest w milimetrach.

Art. Nr.:
Szczegóły produktu
x
Szczegóły produktu
Dostawa
x
Dostawa
  • Uchwyt ścienny
  • Materiały montażowe
  • Instrukcja montażu
Ocena
x
Ocena
Filtr

Często kupowane razem