(82)
Darmowa wysyłka
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych

dostępny od ręki

w tym 23% podatku

Highlights

  • Wysoka stabilność
  • Ultra płaski z odległością do ściany jedynie 2,5 cm
  • Bezstopniowa regulacja szerokości
Highlight Image

Uchwyt do telewizora uchylny do 26 "- 55"

Uchwyt ścienny firmy tectake jest odpowiedni do płaskich ekranów o maksymalnej wadze 60 kg i 26 - 55 cali (należy zwrócić uwagę na odstępy między otworami w telewizorze). Dzięki bezstopniowej możliwości regulacji, uchwyt ścienny pasuje do różnych standardów VESA.

Wyłącznie do użytku domowego.

Dostarczane przez nas kołki rozporowe i śruby nadają się tylko do montażu na ścianach z drewnianymi belkami lub na stałych ścianach betonowych. Przed montażem proszę się upewnić, czy ściana i ramiona uchwytu będą w stanie utrzymać ciężar monitora

Element montażowy przeznaczony jest jedynie do użytku wewnątrz budynku.

Nigdy nie przekraczaj maksymalnego dozwolonego obciążenia.

W niektórych przypadkach wymagane będą odpowiednie kołki i śruby dostępne w specjalistycznych sklepach.</p><p>Jeśli których z punktów jest niejasny, zwróć się o pomoc do specjalisty.

Normy VESA - co to znaczy?

VESA jest międzynarodowym standardem instalowania urządzeń LCD/ekranów plazmowych. Napisy na urządzeniu potwierdzają, czy sprzęt spełnia wymagania standardu VESA. Ponadto w łatwy sposób można sprawdzić, jaką normę VESA spełnia Twój odbiornik. W tym celu należy zmierzyć odległość między otworami w pionie i poziomie - odległość ta mierzona jest w milimetrach.

Art. Nr.:
Szczegóły produktu
x
Szczegóły produktu
Dostawa
x
Dostawa
  • Uchwyt TV
  • Materiał do montażu
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
Ocena
x
Ocena
Filtr

Często kupowane razem