Urządzenia medyczne

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material

Pulsoksymetr: natlenienie organizmu zawsze pod kontrolą

Niezależnie od tego, czy chodzi o regularną kontrolę zdrowia czy o sport – odpowiednia porcja tlenu we krwi jest niezwykle ważnym kryterium. Pulsoksymetr palcowy jako miernik tlenu pozwala łatwo określić natlenienie organizmu. Po prostu włóż palec do pulsoksymetru i w ciągu kilku sekund uzyskasz dokładny pomiar.

Pomiar w czasie rzeczywistym za pomocą pulsoksymetru palcowego firmy tectake jest niezawodny, opcjonalnie z funkcją ostrzegania wizualnego, gdy wynik spada poniżej pożądanej wartości. Pulsoksymetr można obsługiwać jednym naciśnięciem przycisku, a jego niewielka waga i niewielkie wymiary ułatwiają zabranie go w dowolne miejsce. Krótko po wyświetleniu wyniku pomiaru pulsoksymetr wyłącza się, co wpływa na oszczędność baterii.

Dzięki naszemu miernikowi poziom saturacji Twojego organizmu będzie zawsze pod kontrolą. Pulsoksymetry wykorzystywane są zarówno przez sportowców, w szpitalach i przez wielu innych użytkowników, dlatego również i Ty możesz zdać się na ten profesjonalny sprzęt.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem nie jest możliwa
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 3-4 dni robocze (poniedziałek – piątek)
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 12:00 w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: PayPal, Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.