Klatki i transportery dla psa

Filter
Grupa kolorów
  1. beżowybiałybrązowyczarnyczerwonyfioletowykolorowyniebieskipomarańczowyprzezroczystyróżowysrebrnyszaryzielonyzłotyżółty
Material
Wymiary
ścianką działową

Transporter dla psów: bezpieczeństwo w podróży

Niezależnie czy wybierasz się na wycieczkę lub do weterynarza: w pewnym momencie każdy czworonożny przyjaciel musi wsiąść do samochodu. Podczas gdy niektóre zwierzęta od samego początku są zapalonymi pasażerami, inne reagują sceptycznie. Podczas podróży bezpieczeństwo Twojego czworonoga jest najważniejsze. Transporter to rozwiązanie, dzięki któremu Twój pies jest dobrze chroniony przed obrażeniami spowodowanymi przez przemieszczające się przedmioty w przypadku gwałtownego hamowania lub wypadku.

W jaki sposób Twój pies przyzwyczaja się do podróży w transporterze?

Najlepiej byłoby, gdyby psy podróżowały w ten sposób od samego początku. Dlatego wielu hodowców stawia transporter w mieszkaniu lub w ogrodzie, aby już szczenięta mogły wykorzystać go jako miejsce do spania lub zabawy oraz zaakceptować jako naturalną część swojego terytorium. Starsze zwierzaki mogą mieć z tym większy problem, ale z pewnością z czasem również i one przywykną do nowego sposobu podróży.

Idealna rozwiązanie dla psa

Decydujące znaczenie dla wyboru odpowiedniego transportera ma rozmiar psa: powinien zapewnić wystarczająco dużo miejsca, aby czworonożny przyjaciel mógł wygodnie się położyć, rozciągnąć i usiąść prosto. Nie może jednak być zbyt duży. Transportery o wysokiej jakości wykonane są z wytrzymałego aluminium. Kto dużo podróżuje ze swoim zwierzakiem, na przykład na turnieje lub wystawy, nie powinien zaniedbywać bezpieczeństwa czworonoga. Transporter, dzięki zintegrowanym moskitierom chroni psa przed uciążliwymi owadami.

Newsletter Rejestracja
© tectake   |   Wszystkie ceny wraz z podatkiem VAT bez kosztów dostawy.

Koszty dostawy do klienta w Polsce:

- Dostawa do odbiorcy na terenie Polski jest bezpłatna
- Wysyłka za pobraniem jest możliwa – w tym wypadku pobierana jest jednorazowa opłata 39,99 PLN
- Ze względów logistyczno-technicznych osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy

Czas dostawy do klienta w Polsce:

- 1-3 dni robocze (poniedziałek – piątek) w przypadku zamówień opłaconych
- Czas dostawy zamówień pobraniowych wynosi ok. 5 dni roboczych
- Towar wysyłany jest z magazynu centralnego zlokalizowanego w Niemczech
- W przypadku przedpłaty na konto, zlecenie wysyłki następuje po zaksięgowaniu środków na koncie
- W przypadku problemów z dostawą wynikających np. z chwilowego braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie

Wysyłka w dniu zakupu jest możliwa, jeśli:

- Zapłata za towar wpłynie do godz. 6:00 rano w jeden z dni roboczych (poniedziałek – piątek)
- Kupujący wybierze jedną z form płatności: Przelewy 24 lub karta kredytowa
- Zamówione artykuły są dostępne w naszym magazynie

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%. Podane wyżej warunki dostawy dotyczą jedynie produktów oznaczonych w sklepie internetowym TecTake jako dostępne.